تیم فوتبال سپاهان با برتری مقابل پیکان در هفته پانزدهم لیگ برتر، بار دیگر به صدر جدول بازگشت و این جایگاه را از استقلال پس گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، روز نخست از دیدارهای هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال امروز (جمعه) با برگزاری سه مسابقه به پایان رسید. دیدارهایی که با عبور تراکتور از روزهای بحرانی همراه بود و این تیم توانست پس از پنج هفته به پیروزی برسد و فولاد را در خانه شکست داد. تراکتور که دو بازی عقب افتاده دارد، با این پیروزی ۲۱ امتیازی شد و در صورت پیروزی در بازی‌های عقب افتاده می‌تواند بازهم در جمع مدعیان قرار بگیرد.

دیدار نساجی مازندران و شهر خودرو نیز با تساوی به پایان رسید تا تیم مشهدی در چهارمین هفته پیاپی دور از پیروزی باشد. تیمی که به نظر می‌رسد با این تساوی و شکست‌ها کار سختی برای باقی ماندن میان مدعیان داشته باشد.

در آخرین دیدار روز نخست این هفته تیم مدعی سپاهان در خانه میزبان پیکان بود که موفق شد با شکست این تیم تهرانی، صدر جدول رقابت‌های لیگ برتر را از استقلال ۲۶ امتیازی پس بگیرد. سپاهان ۲۸ امتیازی و موقتاً صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر شد تا منتظر برگزاری دیدارهای این هفته استقلال و پرسپولیس باشد که فردا برگزار می‌شود.

نتایج دیدارهای روز نخست از هفته پانزدهم لیگ برتر:

نساجی مازندران صفر - شهر خودروی مشهد صفر تراکتور تبریز یک - فولاد خوزستان صفر سپاهان اصفهان ۲ - پیکان صفر

برنامه دیدارهای باقیمانده هفته پانزدهم به شرح زیر است:

سایپا - پرسپولیس، ساعت ۱۵، ورزشگاه شهدای شهر قدس پارس جنوبی جم - نفت مسجدسلیمان، ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه تختی جم گل‌گهر سیرجان - ذوب‌آهن اصفهان، ساعت ۱۶، ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان صنعت نفت آبادان - ماشین‌سازی تبریز، ساعت ۱۶:۴۰، ورزشگاه تختی آبادان استقلال - شاهین شهرداری بوشهر، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه آزادی تهران

در زیر جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر را مشاهده می‌کنید:

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.