پیشکسوت آبی پوشان گفت: دلیل این همه تعلل را نمی‌دانم و انتظار دارم وزارت ورزش هرچه سریعتر تکلیف مدیریت استقلال را مشخص کند.

به گزارش خبرنگار مهر، با گذشت چند روز از استعفای امیر حسین فتحی، تکلیف مدیریت باشگاه استقلال هنوز مشخص نیست و وزارت ورزش همچنان در حال بررسی برنامه گزینه‌های مدیریت این باشگاه می‌باشد.

ایوب اصغرخانی پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دلیل این همه تعلل از سوی وزارت ورزش را نمی‌دانم. این باشگاه سرمایه‌های خوبی در عرصه مدیریت دارد و انتخاب و معرفی یکی از آنها در اسرع وقت نباید کار چندان سختی باشد.

وی اضافه کرد: تیم ما یک بازی و ۲ امتیاز حساس را به خاطر نداشتن مربی از دست داده و من نگرانم این اتفاق در هفته‌های بعد هم تکرار شود و این امتیازات از دست رفته در پایان فصل برای ما گران تمام شود. به ما پیشکستان استقلال باید حق داد که نگران سرنوشت و آینده تیم مان باشیم.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: الان نمی‌شود در باره بازی با شاهین صحبت کرد چون من بعید می‌دانم این بازی بار فنی چندانی داشته باشد و باید منتظر خلاقیت‌های فردی بازیکنان باشیم. در استقلال بازیکنانی هستند که با خلاقیت فردی در هر لحظه می‌توانند سرنوشت یک بازی بزرگ را تغییر دهند که این هم یکی از ویژگی‌های بارز این تیم است.

اصغرخانی بیان داشت: با این که شاهین در انتهای جدول قرار دارد، اما نباید این تیم را دست کم گرفت. بچه‌های استقلال که در این بازی هم احتمالا مربی نخواهند داشت، باید سنگ تمام گذاشته و با همه وجود به میدان بروند که موقعیت آنها در صدر جدول در پایان هفته پانزدهم به خطر نیفتد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.