حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان ابراز امیدواری کرد، فشردگی مسابقات لیگ برتر روی بازی فردای تیمش مقابل سپاهان تأثیر منفی نگذارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان, حسین فرکی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان در هفته پانزدهم لیگ برتر, اظهار داشت: بازی‌های لیگ متفاوت با جام حذفی است. بازی سخت و دشواری را مقابل سپاهان پیش‌بینی می‌کنیم. در بازی قبلی (بازی در جام حذفی) تمام تلاش‌مان را مقابل سپاهان به کار گرفتیم، اما در نهایت باختیم.

وی در ادامه افزود: علاقه‌مند هستیم یک فوتبال خوب را مقابل سپاهان ارائه و کاری کنیم که هواداران لذت ببرند. به دلیل بازی حذفی دو تیم با یکدیگر, الان تیم‌ها شناخت بیشتری از هم دارند. بعد از بازی حذفی دو تیم با یکدیگر، سپاهان و پیکان با استقلال بازی کرده‌اند و هر دو به تساوی ۲ - ۲ رسیده‌اند. امیدوارم با توجه به عملکرد خوب‌مان مقابل استقلال در بازی فردا نیز خوب باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان به فشردگی مسابقات لیگ برتر اشاره کرد و گفت: احتمالاً قلعه‌نویی نیز به فشردگی بازی‌ها اعتراض دارد. ما در مقاطعی دیر به دیر بازی می‌کنیم و در مقاطعی زود به زود، ولی امیدوارم این موضوع روی بازی فردا تأثیر نگذارد.

فرکی با با بیان اینکه مصدوم و محرومی برای بازی فردا ندارند, تصریح کرد: ما همان ۱۵ بازیکن اصلی‌‌مان را داریم و با همان تعداد محدود ادامه دهیم. البته بازیکنانی داریم که می‌توانیم از آنها استفاده کنیم، ولی شرایط جدول و مسابقات اجازه این کار را تاکنون نداده است. ما همان ۱۵ بازیکن را داریم و برای بازی فردا هم تغییرات زیادی نداریم. چیزی پنهان نیست و وضعیت ما کاملاً مشخص است, البته سپاهان ممکن است تغییراتی داشته باشد.

فرکی با اشاره به مصدومیت پورقاز گفت: از مصدومیت این بازیکن خیلی ناراحت شدم و امیدوارم هرچه زودتر به میادین برگردد. ما شناخت خوبی از سپاهان داریم و امیدوارم بازی خوبی شود. طبیعی است که دو تیم به دنبال پیروز شدن هستند.

وی با اشاره به دو بازی عقب‌افتاده تیمش تصریح کرد: می‌دانید که سازمان لیگ دارد تلاش می‌کند که لیگ خوب و باکیفیتی برنامه‌ریزی شود و اتفاقاتی که رخ داده، ناخواسته بوده است. یک بار آلودگی هوا و یک روز مسائل دیگر. باید در کشور به اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی عادت کنیم. به اینکه مثلاً چند ساعت قبل از بازی با استقلال که باید میزبان باشیم، ولی در آزادی بازی کنیم و جای میهمان و میزبان عوض شود. خیلی اهل گله نیستیم و می‌خواهیم همکاری کنیم. امیدوارم مسابقات در ادامه بدون مشکل برگزار شود.

سرمربی پیکان, درباره حواشی پیش آمده برای قلعه‌نویی اضافه کرد: قلعه‌نویی می‌تواند در این باره صحبت کند. این اتفاقات رخ می‌دهد و به‌هرحال اشتباهات داوری وجود دارد. باید به داوران احترام بگذاریم و من شخصاً این کار را انجام می‌دهم. اشتباهات را باید بگذاریم به حساب اشتباهات داوری و سعی کنیم که تیم‌های‌مان کمتر از این موضوع آسیب ببینند.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.