محمد نصرتی، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد تیم تحت هدایت گابریل کالدرون پرمهره‌ترین پرسپولیس یک دهه اخیر است.

محمد نصرتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درباره روند نتیجه‌گیری تیم فوتبال پرسپولیس و قرار گرفتن این تیم در رده سوم جدول رده‌بندی, اظهار داشت: قطعاً پرسپولیس تاکنون خوب کار کرده و توانسته است به نسبت تغییراتی که داشته نتایج خوبی بگیرد. باشگاه سعی کرده شاکله اصلی تیم را حفظ و بازیکنان خوبی را اضافه کند. همچنین یک مدیر ورزشی (محمدحسین انصاری‌فرد) به باشگاه آمده و شرایط تیم بهتر هم شده است. کالدرون نشان داده اگر فرصت کافی داشته باشد, مربی باکیفیتی است.

وی با بیان اینکه «یکی از شانس‌های پرسپولیس و کالدرون این بوده که برخی رقبا مانند استقلال و تراکتور درگیر مشکلاتی شده‌اند.»، اضافه کرد: پرسپولیس در ابتدای فصل فرازونشیب داشت که آنهم به دلیل عدم انگیزه کافی بازیکنان بعد از سه فصل پیاپی قهرمان شدن بود، اما کم‌کم با حضور بازیکنان جدید رقابت ایجاد و وضعیت بهتر شد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه به نظر می‌رسد کالدرون مدتی است به ترکیب ایده‌آلش دست پیدا کرده, عنوان کرد: این خیلی خوب است کالدرون دستش باز باشد و در هر پست دو یا سه بازیکن خوب و باکیفیت داشته باشد. فکر می‌کنم این تیم پرمهره‌ترین پرسپولیس یک دهه گذشته است. اگر تیم در ابتدای فصل تغییرات زیادی داشت برای همین بود که در هر پست چند بازیکن خوب و آماده می‌توانستند بازی کنند. تنها جای خالی بازیکن در خط حمله است که جونیور در این پست جذب شده بود، اما عملکرد خوبی نداشت. فکر می‌کنم باشگاه در نیم‌فصل قرار است یک مهاجم دیگر جذب کند که در این شرایط وضعیت بهتر هم می‌شود.

نصرتی درباره همگروهی پرسپولیس با تیم‌های الشارجه امارات, التعاون عربستان و الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا, یادآور شد: روی کاغذ به نسبت سپاهان گروه پرسپولیس خیلی بهتر است، ولی مسئله مشخص این است که تیم‌ها در آسیا خیلی به‌هم نزدیک شده‌اند و هیچ تیمی دیگر از پیش برنده نیست. به نظر من پرسپولیس با توجه به بازیکنان خوبی که دارد و همچنین مربی‌اش که آشنا با تیم‌های آسیایی است، می‌تواند در آسیا هم موفق باشد.

وی درباره اینکه کالدرون برای عدم دریافت مطالباتش تهدید به جدایی کرده و این اتفاق برای استراماچونی نیز در استقلال رخ داده است, ابراز داشت: قطعاً این مسائل به فوتبال ما آسیب می‌زند. شما ببینید در چند روز گذشته استقلال از رفتن استراماچونی چقدر آسیب دیده است و هواداران چه کار‌هایی انجام دادند. این مسائل زیبنده فوتبال ما نیست و مدیران نباید با اعصاب و روان مردم بازی کنند. اگر قرار است مربی خارجی بیاید باید در تمام بند‌ها و نکات قرارداد دقت شود تا این مشکلات پیش نیاید.

وی که سابقه بازی در تیم تراکتور را نیز دارد, در ادامه به وضعیت این تیم اشاره کرد و گفت: متأسفانه تراکتور درگیر مشکلات زیادی شده و یکسری بازیکنان با نظر دنیزلی جذب نشده‌اند و کیفیت چندانی هم نداشته‌اند. این تیم خلاف هزینه‌هایی که کرده نتوانسته نتیجه بگیرد و امیدوارم هرچه زودتر شرایطش بهتر شود.

مربی کنونی تیم دسته اولی گل ریحان البرز درباره وضعیت این تیم نیز خاطرنشان کرد: تیم ما وضعیت خوبی دارد و الان در صدر جدول قرار داریم. فردا (پنجشنبه) با نیروی زمینی بازی داریم و می‌خواهیم با کسب پیروزی به استقبال قهرمانی نیم فصل برویم. هفته گذشته نیز مقابل شهرداری تبریز در دقیقه آخر بازی گل دریافت کردیم و بازی مساوی شد، وگرنه اگر زودتر گل می خوردیم, حتماً نتیجه را جبران می‌کردیم. هدف اصلی ما قهرمانی در پایان مسابقات است، اما الان به دنبال حفظ صدرنشینی تا نیم‌فصل هستیم.

طاهر‌زاده: پرسپولیس به یک شرط قهرمان نیم‌فصل خواهد شد/ بعید می‌دانم این تیم در آسیا اذیت شودکلهر: پرسپولیس پس از گلزنی عقب‌نشینی می‌کند اما امسال هم یک پای قهرمانی است

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.