سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: پرسپولیس با حرفه‌ای گری توانست از یک موقعیت صاحب دو گل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید جلالی پس از باخت دو بر یک گل گهر سیرجان مقابل پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: می توانستیم بازنده نباشیم. در چنین بازی هایی که حریف مستاصل است بازیکن کلیدی نیاز است. فرقمان با پرسپولیس این بود که بازیکن کلیدی نداشتیم.

سرمربی گل گهر سیرجان افزود: وقتی گل خوردیم مجبور شدیم بازی را باز کنیم. حریف با یک موقعیت، دو گل زد. پرسپولیس اینقدر حرفه ای بود که توانست این کار را کند. این باخت ها برای ما تکراری است. پیشرفتمان را نشان می دهیم اما نتیجه نمی گیریم.

وی درباره عملکرد تیمش تاکید کرد: گل اول را که خوردیم برایم توجیهی نداشت. به هر حال می توانستیم بازنده نباشیم. همین نتایج و اعداد و ارقام ما در جدول هست که باعث می شود نتوانیم نتیجه لازم را بگیریم. شاید همین موضوع باعث استرس بالا در تیم می شود. با این حال می خواهم جلسه بعد یک تصویر از جدول فعلی لیگ برتر تهیه و آن را پاره کنم. باید بگویم این اعداد مهم نیست.

سرمربی گل گهر در پایان درباره رفتار بهنام برزای که منجر به اخراجش شد گفت: بازیکنی که به این میدان می آید باید حرفه ای تر باشد. بازیکن پرسپولیس او را تحریک کرد اما او اگر کامل بود می توانست رفتار دیگری کند. پرسپولیس مدام پس از گلزنی زیر توپ می زد. ما باید جلوی این رفتارها را بگیریم تا دوباره به مشکل نخوریم. همین رفتار باعث شد تا برزای را برای بازی بعدی نداشته باشیم.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.