مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مدعی شد تیمش می توانسته در دیدار مقابل پرسپولیس بازنده نباشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در نشست خبری پس از دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت: می‌توانستیم بازنده نباشیم، اما متأسفانه وقتی بازی کاملاً قفل است و حریف مستأصل می‌شود، فقط یک بازیکن کلیدی و باکیفیت می‌تواند قفل بازی را باز کند. شاید فرق دو تیم در این بازی، این بود که بازیکن کلیدی را پرسپولیس داشت.

وی در ادامه افزود: وقتی گل خوردیم مجبور شدیم بازی را بازتر کنیم و اگر بخواهیم منصفانه بگوییم، حریف با یک موقعیت دو گل به ما زد، چون آنقدر حرفه‌ای هستند که می‌توانند این کار را انجام بدهند. داستان ما تکراری است که می‌رویم، خوب بازی می‌کنیم و عملکرد خوبی داریم، اما به خاطر اشتباهات کوچک و مقطعی امتیاز نمی‌گیریم. برای من قابل توجیه نیست که گل اول را چرا باید بخوریم. این هم یک بازی بود که انجام شد، اما می‌توانستیم بازنده نباشیم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در واکنش به این مسئله که جایگاه این تیم در جدول چقدر به بازیکنان استرس وارد می‌کند، خاطرنشان کرد: ما اشتباهات بچگانه می‌کنیم. بازی ما در مشهد مقابل شهر خودرو را ببینید که کاملاً باید برنده می‌شدیم یا بازی با فولاد در اهواز. حتی بازی امروز و بازی با نفت مسجدسلیمان خوب بازی کردیم و شاید این موضوع به دلیل استرس بالای بچه‌هاست که اشتباهات بدی انجام بدهند. می‌خواهم در جلسه بعدی با بازیکنانم جدول بزرگی بیاورم و مقابل آنها پاره کنم. بگویم این چیزها را بگذارند کنار، چون آن چیزی که گذشته، گذشته است و برای ساختن آینده باید گذشته را کنار گذاشت.

لیگ برتر فوتبال| پرسپولیس به سپاهان و یک قدمی استقلال رسید

جلالی درباره حواشی بهنام برزای که منجر به اخراج این بازیکن شد، گفت: وقتی بازیکنی در چنین ورزشگاهی بازی می‌کند، باید حرفه‌ای‌تر باشد. بازیکن حریف برزای را تحریک کرد، اما اگر یک بازیکن کامل شده باشد، چنین کاری نمی‌کند. چرا زمانی که ما ۲ بر یک عقب هستیم و می‌توانستیم زمان را تلف نکنیم، این کار را انجام دادیم؟! تیم حریف زیر توپ می‌زد تا وقت تمام شود، اما خودمان زمان را تلف کردیم و خودمان را ۱۰ نفره کردیم و بازی بعدی هم این بازیکن را نداریم. این اشتباهاتی است که انجام می‌شود.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.