صدرنشینی استقلال آغاز دردسرهای این تیم بود و در یک روز مانده به دیدار مقابل پیکان، مشکلات آنها با عدم حضور استراماچونی و دستیاران خارجی‌اش در تمرین به اوج رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، بد قولی مسئولان استقلال و عدم تحقق وعده های مالی آنها سرانجام باعث شد تا استراماچونی از کوره در رفته و اعتراضش را به صورت آشکار بروز دهد.

سرمربی آبی پوشان که این تیم را به اوج رساند، در اولین گام از سه گانه اعتراضش روز گذشته با لباس شخصی در تمرین حضور یابد و تمرین را به دستیارانش بسپارد.

وی در دومین مرحله اعتراضش را با غیبت در نشست خبری پیش از بازی نشان داد و سرانجام در حالی که شنیده می شود حتی پاسخگوی تماس مدیران باشگاه هم نیست، به همراه دستیارانش از حضور در تمرین خودداری کرد تا هرگونه اقدام باشگاه برای پنهان کردن اختلاف و اعتراضش بگیرد.

حالا این شائبه پیش آمده که آیا سرمربی آبیها که از محبوبیت بسیار زیادی نزد هواداران این تیم برخوردار شده به هنگام دیدار با پیکان در ورزشگاه حضور پیدا می کند یا خیر.

امیر حسین فتحی که با رفتار اعتراض آمیز استراماچونی بیشتر از همه دوران حضورش در استقلال تحت فشار قرار گرفته و پیش بینی واکنش های هواداران در بازی فردا نیز برای او سخت نیست، در آخرین دقایق تمرین امروز با این امید که تاحدودی از تنش های تیمش بکاهد، در مجموعه انقلاب حضور یافت.

استقلالی ها که جواد زرینچه را به همراه مدیران رسانه ای باشگاه در لیگ برتر و آسیا عازم کوالالامپور می کردند تا در کارگاه های آموزشی AFC حضور پیدا کنند، سفر سرپرست تیم خود را لغو کرده اند تا در صورت عدم حضور استراماچونی هنگام بازی، هدایت تیم را به وی بسپارند.

آبی پوشان از هفته چهاردهم رقابتهای لیگ برتر فردا (دوشنبه) و از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه شهدای شهر قدس به دیدار پیکان می روند و عملا نیمکت این تیم هنوز بلاتکلیف است.

قرار است هیات مدیره باشگاه استقلال امشب درباره مشکلات پیش آمده تصمیم گیری کند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )