سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: با توجه به حضور پرتعداد هواداران استقلال در ورزشگاه شهرقدس، ما میهمان آبی پوشان هستیم، نه آنها.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین فرکی در نشست خبری قبل از دیدار برابر استقلال تهران از هفته چهاردهم لیگ گفت: کاملا مشخص است که فردا یک دیدار سخت را برابر استقلال خواهیم داشت. آبی پوشان تهرانی در هفته های اخیر شکست نخورده اند. شرایط خوبی دارند و هر چه از زمان لیگ هم گذشت، آنها بهتر و بهتر شدند و این روزها جایگاه بسیار خوبی در جدول لیگ دارند.

وی ادامه داد: اگر چه آنها در ابتدای فصل نتایج خوبی نگرفتند اما با گذشت زمان بازیکنان و کادر فنی به درک متقابل رسیده و حالا این روزها استقلال به یکی از بهترین تیم های ایران تبدیل شده است.

سرمربی پیکان تهران در مورد شرایط تیم خودش هم گفت: ما تیمی هستیم که تا اینجای فصل دو بازی عقب افتاده داریم و این ما را نگران می کند. البته نگران هستیم که مبادا بازی فردا هم به تعویق بیفتد. شرایط ما به گونه ای است که مثل استقلال پرمهره نیستیم. شما اگر به ترکیب پیکان نگاه کنید، در ۱۱ هفته گذشته ما با ۱۴ یا ۱۵ بازیکن به میدان رفتیم و این برای ما بسیار سخت است. اما درست برخلاف ما این استقلال است که یک تیم پرمهره و بازیکنان بزرگ دارد و حتی اگر یک بازیکن آنها هم مصدوم باشد هیچ آسیبی به این تیم نخواهد رسید.

وی ادامه داد: دو بازی ما به خاطر آلودگی هوا و ناامنی کنسل شد اما امیدوارم شرایط جوی به گونه ای باشد که فردا بتوانیم مقابل استقلال بازی کنیم.

فرکی افزود: استقلال یک تیم قابل احترام است. مطمئنا فردا در شهر قدس با اینکه میزبان هستیم و استقلال میهمان اما به دلیل حضور پرتعداد تماشاگران استقلال، آبی پوشان میزبان می شوند و ما میهمان آنها، ولی ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا بتوانیم در پایان بازی نتیجه لازم را کسب کنیم.

سرمربی پیکان تهران در خصوص اینکه گفته می شود باشگاه استقلال به شهریار مقانلو پیشنهاد داده که نیم فصل به جمع آبی پوشان بپیوندد، گفت: من این موضوع را نشنیده ام و الان از زبان شما چنین چیزی را متوجه شده ام. شهریار با ما قرارداد دارد و باید تا پایان فصل در پیکان توپ بزند، ضمن اینکه او می تواند آنقدر خوب بازی کند که نگاه ها را به خودش جلب کرده و حتی به تیم ملی هم راه پیدا کند.

وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا بازی فردا پرگل خواهد شد یا خیر، گفت: مطمئنا بازی گل خواهد داشت. اکثر دیدارهایی که ما انجام دادیم پر گل بوده و این یک نکته مثبت است. به طور حتم فردا هم بازی گل خواهد داشت و امیدوارم این گل های رد و بدل شده باعث شود تا ما سه امتیاز بازی را از آنِ خود کنیم.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.