زین‌الدین از تداوم برتری‌های تیمش رضایت دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان پس از برتری ۲ - صفر تیمش در هفته جاری رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در این باره اظهار داشت: ما همیشه با بازیکنان صحبت می‌کنیم. لوکا مودریچ توان بدنی بالایی دارد و بسیار آماده است. ما بازیکنان زیادی داریم و باید به طور چرخشی از آنها استفاده کنیم. با این حال نیازی ندارم به لوکا استراحت دهم زیرا از نظر بدنی در فرم خوبی است. او می‌داند هراز گاهی ما در یک بازی، بازیکنان را در ترکیب ثابت نمی‌گذاریم.

زیدان همچنین از عملکرد وینیسیوس جونیور تمجید کرد و گفت: اگر او خوب کار کند، گل‌هایش هم هم از راه می رسند.مساله مهم عملکرد اوست. وینیسیوس بازی را خیلی خوب آغاز کرد.مهم این است که او یک گل بزند و بعد به ریتم گلزنی می‌رسد. من از هیچ‌ بازیکنی انتظار گلزنی ندارم. گلزنی، پیامد عملکرد تیم است. مثلا امروز نوبت گلزنی واران بود و تاکنون ۱۵ بازیکن در لیست ما گلزنی کرده‌اند.فده والورده برای سال‌های طولانی اینجا خواهد بود زیرا کیفیت خودش را نشان داده است. او بازیکن مهمی برای ماست. دوست ندارم در مورد نفرات صحبت کنم.او بسیار جوان است اما وقتی بازی می‌کند، خوب ظاهر می‌شود. تمام بازیکنان آماده هستند و هر کدام از آنها، هر زمان بازی می‌کنند، عملکرد خوبی دارند.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.