ژوزه مورینیو از بازی کامل بازیکنانش به وجد آمده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو از برتری پرگل تیمش مقابل برنلی در هفته جاری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس ابراز رضایت کامل کرد.

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام در این باره گفت: حتی قبل از اینکه سون گل بزند، پسرم او را «سونالدو» صدا می‌زد. این گل مرا یاد خاطره ای از دوران حضورم در کنار بابی رابسون در بارسلونا می‌اندازد؛ زمانی که رونالدوی برزیلی یک گل فوق العاده را به ثمر رساند.با سر آلکس فرگوسن در مورد پارک حرف می‌زدم. بازیکنان کره‌ای بسیار از سرمربی حرف شنوی دارند؛ این چیزی است که به فرهنگ آن‌ها مربوط می‌شود. مین، شگفت انگیز است.

او در ادامه افزود: این اولین بازی تروی پاروت بود. من فکر می‌کنم او بسیار بهتر از رقابتی که هفته پیش در لیگ قهرمانان جوانان انجام داد، ظاهر شد. امروز او با ۱۷ سال سن در لیگ برتر بازی می‌کند.نمی‌دانم آیا مقابل بایرن مونیخ هم خواهد بود یا نه. تنها هری کین بازی نمی‌کند.این دیدار یک نقطه عطف برای ما محسوب می‌شود. من واقعا خوشحالم. برنلی همیشه یک حریف دشوار محسوب می‌شود. نتیجه بازی به خاطر عملکرد عالی ما رقم خورد. کوین فرند داور خیلی خوبی است و در بهترین لحظات دوران حرفه ای خودش به سر می‌برد. او آوانتاژ فوق‌العاده‌ای در صحنه گل چهارم داد. بازیکنان فردا پس از مدت‌ها به استراحت خواهند پرداخت.

او در پایان اظهار داشت: در نیمه اول من به بازیکنان گفتم باید هدف ما گل نخوردن باشد. همه خوب دفاع کردند و به عنوان مثال از لوکاس نام می‌برم که در دفاع شگفت انگیز بود. در مجموع قدرتمندانه بازی کردیم، البته که بازیکنان رقیب ما هم موقعیت‌هایی داشتند. آن‌ها برنلی هستند و متوقف کردنشان سخت است. آنها وقتی که در یک سوم هجومی سانتر می‌کنند، بسیار خطرناک می‌شوند. در زمینه پرس رقیب بسیار خوب ظاهر شدیم.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.