مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: دنیزلی به خاطر مشکلات شخصی خواستار قطع همکاری شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، غلامرضا صادقیان در خصوص جدایی دنیزلی اظهار داشت: دنیزلی به دلیل برخی از مشکلات شخصی بارها در اواسط فصل به ترکیه سفر کرد و پیش از این نیز درخواست جدایی از تراکتور را داده بود اما باتوجه به تغییرهای متعدد سال گذشته، مالک باشگاه و اعضای هیئت‌مدیره با این اقدام در فصل جاری مخالف بودند. به همین دلیل برای تداوم همکاری تأکید داشتیم تا اینکه در جلسه روز گذشته با دنیزلی، ایشان به صورت قاطع خواستار قطع همکاری و سفر به ترکیه شد.

صادقیان با اشاره به فشردگی مسابقات لیگ برتر، توضیح داد: با توجه به اینکه هر چهار روز یک بازی انجام خواهیم داد و از طرفی تغییرات صددرصدی در کادرفنی در فاصله‌ کوتاه جواب نمی‌دهد، با تصمیم مالک باشگاه مسئولیت فنی تیم به شیخ لاری که طی شش ماه گذشته همراه تیم بود سپرده شده است. او در مسائل فنی از مسعود شجاعی کاپیتان تیم هم کمک خواهد گرفت.

وی ادامه داد: به دنبال بهبود شرایط تیم از نظر روحی و روانی و ایجاد وحدت در باشگاه برای ارائه بازی ایده‌آل و تماشاگرپسند هستیم.

صادقیان در خصوص تغییرات متعدد دنیزلی در ترکیب تیمش گفت: ما به هرم مدیریتی اعتقاد داریم و چندین‌بار به دنیزلی اعلام کرده بودیم که برای جذب کمک مربی آمادگی داریم، اما نپذیرفت و به باشگاه گفت که در صورت نیاز اعلام می‌کند و هیچگاه این‌گونه نشد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.