سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید دلیل ناکامی شاگردانش برای کسب پیروزی در خانه زیردریایی زرد را اضطراب ناشی از نتایج نه چندان دلچسب در بازی‌های قبلی دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اتلتیکومادرید شب گذشته (جمعه) در دیداریی خارج از خانه از هفته شانزدهم لالیگا مقابل ویارئال به تساوی بدون گل بسنده کرد. این سومین بازی بدون برد متوالی اتلتیکومادرید در لالیگا است. روخی بلانکو بعد از پیروزی ۳ بر یک خانگی مقابل اسپانیول در روز دهم نوامبر (۱۹ آبان) در خانه گرانادا به تساوی یک بر یک رضایت داد، سپس در خانه با یک گل به بارسلونا باخت و در نهایت شب گذشته مقابل ویارئال هم مساوی کرد.

با این نتیجه قرمزوسفیدپوشان مادرید ۲۶ امتیازی شدند اما در رده ششم جدول باقی ماندند در حالی که با کسب پیروزی می‌توانستند به رده چهارم جدول صعود کنند. اگر رئال مادرید و بارسلونا امشب موفق به کسب پیروزی شوند آن وقت فاصله اتلتیکومادرید با صدر جدول به ۸ امتیاز افزایش پیدا خواهد کرد.

دیه‌گو سیمئونه پس از بازی درباره دلیل توقف تیمش در خانه ویارئال گفت: طبیعی است که وقتی نتیجه نمی‌گیرید، استرس و اضطرابی تیم را در برمی‌گیرد که باعث می‌شود با وجود ایجاد موقعیت گلزنی نتوانید از آنها استفاده کنید. تیم ما اکنون گرفتار این استرس است و ما باید با کار و تلاش آن را برطرف کنیم چون هرچه اضطراب بالاتر برود، دقت پایین می‌آید. وقتی که تیم آرامشش را پیدا کند، همه چیز برای کسب پیروزی فراهم می‌شود. باید آرامش به تیم حکفرما شود چون با وجود اضطراب نمی‌شود پیروزی کسب کرد. ما موقعیت‌هایی داشتیم، موقعیت‌های خوبی هم داشتیم که بعضی از آنها تک به تک بود اما نتوانستیم استفاده کنیم.

حضور لوئیس انریکه در ورزشگاه سوژه دیگری بود که خبرنگاران درباره آن از سیمئونه سؤال پرسیدند اما او گفت متوجه حضور سرمربی تیم ملی اسپانیا در ورزشگاه سرامیکا نشده است.

سرمربی آرژانتینی روخی‌بلانکو اظهار داشت: نمی‌دانستم که لوئیس در ورزشگاه است و فکر هم نمی‌کنم که بازیکنان از چنین موضوعی اطلاع داشتند.

سیمئونه درباره دور شدن تیمش از سهمیه لیگ قهرمانان هم گفت: چیزی که برای من اهمیت دارد بردن یک بازی است و بعد از آن ارائه یک بازی خوب. بعد از آن به سایر مسائل توجه می‌کنیم.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.