پائولو فونسکا خوشحال است که باشگاهش ابتدا با کونته مذاکره کرد و سپس به او پیشنهاد داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پائولو فونسکا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با اینتر در هفته پانزدهم رقابت‌های سری A ایتالیا ادعا کرد از این بابت که باشگاهش ابتدا با آنتونیو کونته مذاکره کرد و سپس او را انتخاب کرده، خوشحال است.

سرمربی تیم فوتبال رم ابتدا اظهار داشت: ژکو با تیم تمرین کرد و آماده است. در مورد ترکیب تیم صحبتی ندارم چون فردا در مورد ۱۱ نفر اصلی تصمیم خواهم گرفت. کونته سرمربی فوق العاده و بزرگی است و اینتر بهترین لحظات چند سال اخیرش را سپری می‌کند. آنها شخصیت دارند و سبک مشخصی را استادانه بازی می‌کنند. قطعا دیدار دشواری در انتظار ماست.اینتر در هر لحظه از بازی قوی است. تیم کونته با ۳ مدافع بازی می‌کند اما همیشه در تغییرات تاکتیکی حین بازی بسیار سریع نشان می‌دهد. تجربه زیادی مقابل تیم‌هایی با تاکتیک ۳ مدافع داریم بنابراین مشکلی از این بابت وجود ندارد.شنیده‌ام کونته انتخاب اول رم بوده است. در این مورد صحبتی نمی‌کنم. گذشته مربوط به گذشته است. برای من باعث افتخار است که رم ابتدا با کونته صحبت کرد و حالا به جای او اینجا هستم.در این بازی باید شجاع باشیم. برای دیدار بزرگ آماده هستیم و به طور ویژه به زوج بسیار قدرتمند لوکاکو و مارتینس توجه داریم. اگر در خط دفاعی مستحکم بمانیم و جسورانه بازی کنیم، شاید بتوانیم اینتر را به دردسر بیندازیم.

او درباره وضعیت بازیکنانش افزود: پروتی و مخیتاریان در فرم خوبی هستند و هر ۲ می‌توانند بازی کنند. کلایورت آزمایش‌هایی را سپری کرد. مصدومیت او جدی نیست اما نمی‌توان دکنار ما باشد. سانتون در ۲ بازی اخیر عملکرد خوبی داشت اما در سمت راست خط دفاعی، اسپیناتزولا و فلورنزی هم هستند. فردا در مورد آنها تصمیم می‌گیرم. به جدول رده‌بندی نگاه نمی‌کنم. فرصتی مهیا شده که با تیمی بسیار قدرتمند بازی کنیم. این دیدار به خوبی نشان می‌دهد روند پیشرفت رم در چه مرحله‌ای است. مقابل یکی از بهترین‌های ایتالیا و در ورزشگاه باشکوه جوزپه مه‌آتزا بازی داریم اما این موضوع باعث نگرانی نمی‌شود. اهمیتی به جدول رده بندی و نتایج سایر مسابقات نمی‌دهم.

فونسکا در پایان افزود: جنگیز اوندر در بازی با هلاس ورونا عملکرد خوبی نداشت. او مصدوم بوده اما باید از نظر تاکتیکی بهتر شود و به خصوص در کارهای دفاعی پیشرفت کند.تیتر جمعه سیاه «کوریره دلو اسپورت» در مورد لوکاکو و اسمالینگ، به نظرم ایده جالبی نبود. باید مراقب باشیم چون حساسیت در مورد نژادپرستی زیاد است. به نظرم هیچ قصدی وجود نداشت اما بهتر بود از تیتر مناسب‌تری استفاده می‌شد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.