رئیس باشگاه برشا اعلام کرد مهاجم جنجالی این تیم می‌تواند در نقل‌وانتقالات زمستانی این تیم را ترک کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماریو بالوتلی که در هفته‌های اخیر بارها از سوی هواداران در فوتبال باشگاهی ایتالیا مورد توهین نژادی قرار گرفته و با سرمربی جدید برشا هم به مشکل خورده است، شایعاتی درباره احتمال جدایی اش از تیم فوتبال برشا بر سر زبان‌ها افتاده است. رئیس این باشگاه ایتالیایی اما امیدوار است سوپرماریو در این تیم بماند، هرچند مانع جدایی وی هم نخواهد شد.

مهاجم پیشین منچسترسیتی که فصل گذشته یک نیم‌فصل برای نیس و یک نیم‌فصل برای المپیک مارسی بازی کرد، تابستان اخیر پس از سه سال دوری از فوتبال باشگاهی ایتالیا، به این کشور بازگشت و با دستمزد سالیانه ۱.۵ میلیون یورو به برشا پیوست. او این فصل در شش بازی سری A موفق شده دو گل برای این تیم ایتالیایی به ثمر برساند.

ماسیمو سلینو، رئیس باشگاه برشا درباره آینده مهاجم ۲۹ ساله این تیم در گفت‌وگو با برنامه تلویزیونی «لی لنه» از شبکه تلویزیونی «ایتالیا اونو» گفت: ماریو ناراحت است، چون نمی‌تواند فوتبالش را به نمایش بگذارد. برای او بازی در سری A فداکاری بزرگی است. شاید او فکر می‌کرد که بازی در این لیگ آسانتر باشد.

احتمال جدایی بالوتلی از برشا و رفتن به گالاتاسرایوی افزود: بالوتلی در ماه ژانویه می‌تواند به‌عنوان بازیکن آزاد از برشا جدا شود. در حال حاضر او باید مسیر بالا یا مسیر پایین را انتخاب کند. ماریو باید خودش را متقاعد کند. به شخصه نمی‌خواهم بالوتلی، برشا را ترک کند، اما اگر او از جمع ما جدا شود، هر دوی ما شرط را باخته‌ایم.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.