از نام بیستمین تیم حاضر در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ هم رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله انتخابی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ با صعود تیم ملی ولز به‌عنوان بیستمین تیم حاضر در این رقابت‌ها و برتری پرگل هلند و آلمان به پایان رسید.

در مهمترین بازی از گروه پنجم، ولز در خانه خود با گل‌های رمزی در دقایق ۱۵ و ۴۷، ۲ بر صفر مجارستان را برد و همراه ستاره‌اش گرت بیل به‌عنوان بیستمین تیم جواز حضور در یورو ۲۰۲۰ را به دست آورد. در دیگر بازی‌ این گروه، اسلواکی ۲ بر صفر جمهوری آذربایجان را برد. در جدول گروه پنجم، کرواسی ۱۷ و ولز ۱۴ امتیازی به‌عنوان تیم‌های اول و دوم صعود کردند.

براساس این گزارش، در گروه سوم، آلمان در خانه ۶ بر یک ایرلند شمالی را برد و به‌عنوان تیم اول گروه، کارش در مرحله انتخابی را به پایان رساند. گنابری در دقایق ۱۹، ۴۷ و ۶۰، گورتسکا در دقایق ۴۳ و ۷۳ و برانت در دقیقه ۱+۹۰ برای میزبان و اسمیت در دقیقه ۷ برای ایرلند شمالی گل زدند. هلند هم به‌عنوان دیگر تیم صعود کرده از این گروه در خانه ۵ بر صفر از سد استونی گذشت. واینالدوم در دقایق ۶، ۶۶ و ۷۹، آکه در دقیقه ۱۹ و بادو در دقیقه ۸۷ برای هلند گل زدند. در جدول گروه سوم، آلمان با ۲۱ و هلند با ۱۹ امتیاز در رده‌های اول و دوم ایستادند و به یورو ۲۰۲۰ رسیدند.

سه‌شنبه شب همچنین در گروه هفتم، لهستان ۳ بر ۲ اسلوونی را برد و لتونی یک بر صفر از سد اتریش گذشت. در جدول این گروه لهستان ۲۲ و اتریش ۱۹ امتیازی به یورو ۲۰۲۰ صعود کردند.

در گروه نهم نیز بلژیک ۶ - یک مقابل میهمانش، قبرس به برتری رسید. روسیه ۵ بر صفر میزبانش، سن‌مارینو را برد و اسکاتلند ۳ بر یک مقابل قزاقستان پیروز شد. در جدول گروه نهم، بلژیک با ۳۰ و روسیه با ۲۴ امتیاز به یورو ۲۰۲۰ رسیدند.

انتخابی یورو ۲۰۲۰| صعود دانمارک و سوئیس در شب پیروزی پرگل ایتالیا و اسپانیا

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.