مالک باشگاه ناپولی در پی جنجال‌های به وجود آمده در این تیم قصد فروش باشگاه را دارد اما برای آن قیمتی بالا تعیین کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ظاهراً اورلیو دلورنتیس تصمیم خود را برای فروش باشگاه ناپولی گرفته است. او بعد از ماجرای سرپیچی بازیکنان تیم از دستور او برای رفتن به یک اردوی تنبیهی از باشگاه‌داری دلزده شده است و می‌‌خواهد باشگاه ناپولی را با رقمی در حدود ۹۰۰ میلیون یورو بفروشد.

نشریه دیلی‌میل انگلیس روز گذشته (چهارشنبه) اعلام کرده بود که خانواده سلطنتی آل‌ثانی قطر برای خرید باشگاه ناپولی پیشنهادی ۵۶۰ میلیون یورویی ارائه کرده است. اکنون اما نشریه ماتینو ایتالیا مدعی شده است که دلورنتیس این رقم را خیلی پایین می‌داند و گفته که قیمت مورد نظر او ۹۰۰ میلیون یورو است.

این نشریه در بخشی دیگر از گزارش خود نوشته که بعید است دلورنتیس به آسانی حاضر به فروش باشگاه ناپولی شود، هر چند انتظار می‌رود که او در ماه ژانویه چند جلسه با اعضای خانواده آل‌ثانی داشته باشد که در مورد عقد قرارداد‌های اسپانسری خواهد بود.

دلورنتیس سال ۲۰۰۴ باشگاه ناپولی را خرید و آن را از ورشکستگی نجات داد. از آن روز به بعد، ناپولی دو بار قهرمان جام حذفی ایتالیا شده است.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.