سرمربی تیم فوتبال امید با تاکید بر اینکه باید از اشتباهات دیدار با اندونزی استفاده کنیم گفت: موقعیت های زیادی را از دست دادیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید استیلی در نشست خبری بعد از بازی مقابل اندونزی گفت: ابتدا از میزبانی فدراسیون فوتبال اندونزی تشکر می کنم. در خصوص بازی فکر می کنم ما در نیمه نخست عملکرد بهتری نسبت به حریف داشتیم، کاملا بر جریان بازی مسلط بودیم.

وی ادامه داد: ٧ موقعیت مسلم گل زنی فقط در این نیمه داشتیم که با بی دقتی از دست رفت. در مسابقات نهایی خلق این تعداد موقعیت آسان نیست و باید از این اشتباهات درس بگیریم. اگر نیمی از فرصت ها تبدیل به گل می شد با نتیجه پرگل پیروز می شدیم.

سرمربی تیم امید اضافه کرد: ما سفر طولانی به بالی داشتیم همچنین ٥ ساعت اختلاف ساعت با تهران و شرایط ویژه آب و هوای شرجی این منطقه از نظر بدنی فشار زیادی به تیم وارد کرد. بچه ها به دلیل اختلاف ساعت شب قبل استراحت خوبی نداشتند و به همین دلیل در نیمه دوم افت کردیم و کاملا خسته بودیم.

استیلی ادامه داد: البته همه این مسائل برای من قانع کننده نیست و با وجود خستگی معتقدم نباید به حریف فرصت می دادیم.امیدوارم با فرصتی که در پیش خواهیم داشت و با استراحت مناسب بازیکنان، در بازی بعد عملکرد واقعی خودمان را نمایش بدهیم و نتیجه لازم را کسب کنیم. البته اندونزی هم تیم بسیار خوب و سرعتی بود که چشم به ضد حملات داشت و از همین طریق موفق به گل زنی شد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.