بازیکنان تیم فوتبال ناپولی برای جلوگیری از تکرار حمله هواداران خشمگین این تیم به آنها، راهکارهای مختلفی در پیش گرفته‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بازیکنان تیم فوتبال ناپولی بعد از اتفاقی که برای هم‌تیمی برزیلی‌شان آلان رخ داد نگران شده‌اند و از بیم انتقام‌گیری هواداران خشمگین اقدام به استخدام محافظ شخصی کرده‌اند.

چندی پیش گروهی ناشناس به خانه آلان حمله کردند و همسر و فرزندان او را به وحشت انداختند. انگیزه این افراد سرقت نبوده چون چیز گرانبهایی از منزل هافبک برزیلی ناپولی نبرده‌اند و به همین دلیل گفته می‌شود که آنها گروهی از هواداران متعصب ناپولی بوده‌اند که از تصمیم اخیر بازیکنان این تیم ــ سرپیچی از دستور رئیس باشگاه برای شرکت در یک اردوی تنبیهی یک‌هفته‌ای ــ عصبانی شده و خواسته‌اند که از شاگردان کارلو آنچلوتی زهرچشم بگیرند. این اتفاق بعد از توهین هواداران به بازیکنان در حاشیه یک جلسه تمرینی رخ داد که البته به آن محدود نشد چون ظاهراً پیوتر زیلنسکی دیگر بازیکن ناپولی هم قربانی خشم هواداران و انتقام‌گیری آنها واقع شده است.

در همین حال گزارش شده در دو هفته‌ای که ۱۳ بازیکن ناپولی سرگرم اردوی تیم‌های ملی‌شان هستند، اورلیو دلورنتیس مالک این باشگاه فرصت پیدا خواهد کرد تا جریمه‌ای سنگین برای آنها بابت طغیان‌شان در نظر بگیرد و گفته می‌شود که او احتمالاً آنها را با کسر حقوق‌شان تا ۲۵ درصد مجازات خواهد کرد.

با وجود این، چیزی که در حال حاضر بازیکنان ناپولی را بیشتر نگران کرده، حمله دوباره هواداران به منازل و اعضای خانواده آنهاست به‌طوری که طبق گزارش نشریه کوریره دلواسپورت، کالیدو کولیبالی، مدافع میانی سنگالی ناپولی یک محافظ شخصی استخدام کرده تا به‌صورت ۲۴ساعته از او و خانواده‌اش محافظت کند. همسر لورنزو اینسینیه، هافبک ناپولی که در اردوی آتزوری به‌سر می‌برد نیز در غیاب این بازیکن، ترجیح داده شهر ناپل را ترک کند.

در بحبوحه مشکلاتی که هواداران خشمگین برای بازیکنان ناپولی به‌وجود آورده‌‌اند، زمزمه‌هایی هم از احتمال جدایی چند بازیکن این تیم در پنجره نقل و انتقالات زمستانی یا تابستان سال آینده شنیده می‌شود و حتی از احتمال اخراج یا استعفای سرمربی تیم کارلو آنچلوتی پس از دو بازی بعدی شاگردانش مقابل میلان در سری A و لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا سخن به‌میان آمده است.

همچنین طبق گزارش نشریه مارکا، دلورنتیس خرید بازیکنانی جدید را مدنظر دارد که یکی از آنها زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی تیم لس‌آنجلس گلکسی است که قراردادش با این تیم آمریکایی دو ماه دیگر تمام می‌شود. ارلینگ هالاند از سالزبورگ و ساندر بگ از خنک بلژیک دیگر بازیکنانی هستند که گفته می‌شود ناپولی وضعیت‌شان را رصد می‌کند. همچنین گریمالدو، بال اسپانیایی تیم بنفیکا هم جزو بازیکنان مدنظر تیم آبی‌پوش شهر ناپل است.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.