سرمربی سابق کهکشانی‌ها که در هفته‌های پایانی فصل گذشته اخراج شد و جای خودش را به زین‌الدین زیدان داد، بار دیگر به استخدام باشگاه رئال مادرید درآمد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، سانتیاگو سولاری دومین سرمربی که تیم فوتبال رئال مادرید را در طول فصل گذشته هدایت کرد، به این باشگاه برگشته و قرار است که به عنوان سفیر تیم سفیدپوش پایتخت اسپانیا مشغول به کار شود.

سولاری کارش را در تیم‌های پایه باشگاه رئال مادرید آغاز کرد و فصل گذشته پس از اخراج خولن لوپتگی، هدایت این تیم را برعهده گرفت اما چند هفته به پایان فصل اخراج شد تا زین‌الدین زیدان به نیمکت کهکشانی‌ها برگردد.

برنامه این مرد آرژانتینی آن است که به عنوان سفیر به همکاری‌اش با رئال مادرید ادامه دهد تا اینکه فرصتی برای ادامه دادن به حرفه مربیگری‌اش شکل بگیرد. به این ترتیب ایفای نقش این مرد ۴۳ ساله به عنوان سفیر موقت خواهد بود و تا زمانی که او پیشنهادی مناسب برای مربیگری دریافت کند ادامه خواهد داشت.

سولاری پس از اخراجش از رئال مادرید چند پیشنهاد کاری دریافت کرد اما هیچیک از آنها نتوانست انتظارات او را برآورده کند و به همین دلیل ترجیح داد بیکار بماند. اکنون اما او به عنوان یکی از نیروهای امیلیو بوتراگوئنیو، مدیر روابط عمومی و سازمان باشگاه رئال مادرید مشغول به کار خواهد شد.

سولاری در فاصله ماه اکتبر سال ۲۰۱۸ تا مارس سال ۲۰۱۹ هدایت رئال مادرید را برعهده داشت که در این مدت تیمش ۳۲ بازی انجام داد و با مربیگری او مقام قهرمانی جام جهانی باشگاه‌ها را کسب کرد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.