آنتونیو کونته از صبر بازیکنان تیمش در بازی با هلاس ورونا تمجید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته پس از برتری ۲ - یک تیمش مقابل هلاس ورونا در هفته جاری رقابت‌های سری A از روند بازی شاگردان خود تمجید کرد.

سرمربی تیم فوتبال اینتر گفت: مقابل تیمی بازی کردیم که یارگیری را در دستور کار خود قرار داده بود اما من واکنش خوبی از سوی تیمم نسبت به شکست مقابل دورتموند دیدم. شرایط برای ورونا خوب بود زیرا آنها می‌توانستند دفاع کرده و با ضدحمله به سمت دروازه ما بیایند. بسیار خوشحالم که در جریان بازی صبرمان را از دست ندادیم و به سبک بازی خودمان ایمان داشتیم.۳۱ امتیاز از ۱۲ بازی داریم و بازیکنانم کار بزرگ و مهمی انجام داده‌اند. کسی انتظار نداشت در این مقطع از فصل چنین نتایجی کسب کنیم. از بازیکنان تشکر می‌کنم زیرا آنها بار دیگر تلاش کرده و بر هر مانعی غلبه کردند. اگر با قلب و قدرت بازی نمی‌کردیم در این بازی پیروز نمی‌شدیم.

او در ادامه افزود: شکست در دورتموند بسیار دردناک بود زیرا ما بازی را در دست داشتیم اما این بخشی از روند به بلوغ رسیدن تیم است و بازی امشب پاسخ همان چیزی بود که می‌خواستم ببینم. این پیروزی را به دخترم ویتوریا که امروز ۱۲ ساله شده، تقدیم کنم. خوشبختانه امشب در جشن تولد او با بقیه اعضای خانواده کمی آرام‌ترخواهم بود و می‌توانم شادی بیشتری را تجربه کنم!

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.