یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو تأکید کرد این تیم در دیدار مقابل پارس جنوبی جم مزد صبر و تمرین خود را گرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی یک بر صفر شاگردانش مقابل تیم فوتبال پارس جنوبی جم اظهار داشت: پیش‌بینی می‌کردیم بازی سختی پیش رو داشته باشیم. حریف کار خود را با لایه‌های دفاعی زیادی شروع کرد و به این کار ادامه داد. در این‌گونه بازی‌ها، باید از فرصت‌های گلزنی خود به خصوص در نیمه اول استفاده کنید تا راحت‌تر به بازی ادامه دهید.

وی ادامه داد: در نیمه دوم گل زیبایی زدیم و توانستیم از دفاع فشرده حریف عبور کنیم. با ارسال خوبی که از کناره‌ها داشتیم، سه امتیاز را گرفتیم. بازی خیلی حساسی برای ما بود و استرس برد در بچه‌ها وجود داشت. با توجه به اینکه دوست داریم جزو تیم‌های بالای جدول باشیم و این امتیازات خانگی برای ما خیلی مهم بود، در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودیم و بابت این سه امتیاز خیلی خوشحالیم.

سرمربی شهر خودرو با تمجید از شاگردانش تصریح کرد: از بازیکنان و هواداران تشکر می‌کنم که خیلی برای این سه امتیاز زحمت کشیدند. هواداران خوب ما امروز حمایت خیلی خوبی داشتند و از سال گذشته تا اینجای کار، کار بزرگی انجام داده‌اند. این پیروزی را به حمیداوری (مالک باشگاه شهر خودرو) و همکارانش در شهر خودرو تقدیم و به خاطر حمایت‌های‌شان در این مدت تشکر می‌کنم. او سختی‌های زیادی تحمل کرده و ان‌شاءالله پاسخگوی زحماتش باشیم.

منصوریان: ذوب‌آهن از داوری‌ها ضرر کرده استگل‌محمدی درباره مصدومیت محمدعلی فرامرزی بازیکن تیم شهر خودرو خاطرنشان کرد: این موضوع به نظر خوب نیست. امیدوارم اتفاق خاصی نیفتاده باشد و باید یکی دو روز بگذرد تا MRI بگیریم و ببینیم چه اتفاقی رخ داده است. ان‌شاءالله خدا کمک کند و اتفاق خاصی رخ ندهد.

وی در مورد اینکه تیمش پس از گلزنی، موقعیت چندانی نداشت،‌ گفت: ما فرصت گلزنی داشتیم. حسین صادقی موصعیت خوبی داشت، اما پس از گل می‌خواستیم از این گل محافظت کنیم و دفاع کردیم. نکته خیلی مهم این بود که حتی موقعیت ۵۰ درصد هم به حریف ندادیم و این نقطه قوت تیم ما بود. توانستیم گلی نخوریم و ببریم. امروز صبر و حوصله خوبی داشتیم و فشار به حریف را ادامه دادیم. امروز مزد صبر و تمرین خود را گرفتیم و با اینکه دیگر گلی نزدیم، اما اتفاق خوب برای ما رخ داد.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.