با گل‌هایی که استقلال مقابل سایپا به ثمر رساند، جمع گل‌های زده این تیم در مجموع لیگ و جام حذفی به عدد ۱۶ رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، آبی پوشان که مدتی است موتورشان روشن شده و بازیکنان این تیم به گل زدن عادت کرده اند، مجموع گل های زده خود در لیگ و جام حذفی را به عدد ۱۶ رساندند. بازیکنان استقلال ۶ بار در جام حذفی و ۱۰ بار نیز در لیگ برتر موفق به گلزنی شده اند که این گل ها در ۹ بازی به ثمر رسیده است.

مجموع گلهای استقلال توسط ۸ بازیکن به ثمر رسیده و بهترین گلزن آنها در مجموع لیگ برتر و جام حذفی یک مهاجم ۲۰ ساله به اسم سجاد آقایی به همراه فرشید اسماعیلی با ۳ گل زده می باشند.

اسماعیلی با ۳ گل و ۲ پاس گل تاثیرگذارترین و امتیاز آورترین بازیکن استقلال در این مسابقات است و سجاد آقایی با ۳ گل و یک پاس گل بعد از اسماعیلی قرار دارد.

محمد دانشگر، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان، مهدی قائدی، عارف غلامی، سجاد آقایی، وریا غفوری و میلیچ ۸ بازیکنی هستند که در دو جام حذفی و لیگ برتر برای آبی پوشان گلزنی کرده‌اند. در این بین به جز قائدی، میلیچ و غلامی، سایر گلزنان استقلال هم در لیگ و هم در جام حذفی برای این تیم گل زده‌اند تا دو گانه کرده باشند.

شجاعیان به همراه دانشگر و وریا غفوری هر کدام یک گل در لیگ و یک گل در جام حذفی، اسماعیلی ۲ گل در لیگ و یک گل در جام حذفی و آقایی ۲ گل در جام حذفی و یک گل در لیگ برای این تیم به ثمر رسانده‌اند. ضمن این که یکی از گلهای استقلال در جام حذفی نیز توسط مدافع تیم گل ریحان به اشتباه وارد دروازه خودی شده بود.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.