لوسین فاوره در مورد تعیین‌کننده نبودن جدال تیمش مقابل اینتر با آنتونیو کونته موافق است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوسین فاوره در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل اینتر در هفته سوم از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا ادعا کرد این جدال نقش تعیین‌کننده‌ای برای تیم او ندارد.

سرمربی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند در این باره اظهار داشت: آنچه آنتونیو کونته گفته، درست است و این دیدار برای قطعی شدن صعود ما، تعیین‌کننده نیست. تازه در ابتدایی دور گروهی هستیم و هر اتفاقی در ادامه می‌تواند رخ دهد. هنوز چهار بازی دیگر تا اتمام دور گروهی باقی مانده است و ما به دنبال صعود هستیم، اما باید روی هر بازی متمرکز شویم.

وی در ادامه افزود: مقابل حریفی قدرتمند قرار خواهیم گرفت و چند بازی از این تیم را دیده‌ایم. اینتر می‌تواند مستحکم دفاع کند و در حملات مؤثر باشد. از آنها شناخت داریم، اما هر تیم نقاط ضعف و قوت خود را دارد. این تیم نسبت به سال قبل با سیستم متفاوتی بازی می‌کند و کونته در این فصل از سیستم‌های ۱-۲-۳-۴ و ۲-۵-۳ استفاده کرده است.

فاوره با اشاره به وضعیت شاگردانش گفت: هنوز نمی‌دانم بورکی می‌تواند بازی کند یا نه. او پس از مصدومیتش هنوز تمرین نکرده است، اما روز گذشته احساس بهتری داشت و پس از تمرین نهایی قبل از مسابقه، بیشتر در جریان وضعیت او قرار می‌گیریم. باید روی بازیکنانی که در دسترس هستند متمرکز شویم، نه بازیکنانی که متأسفانه در دسترس نیستند.

سرمربی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند همچنین در مورد بازیکن انگلیسی تیمش خاطر نشان کرد: همگی می‌دانیم چه اتفاقی در مورد سانچو رخ داد و نمی‌خواهم در مورد او صحبت کنم. مسئله سانچو مسئله درون باشگاهی باقی می‌ماند، اما او برگشته است و در کنار ما حضور دارد.

وی در خاتمه اظهار کرد: در غیاب رویس و آلکاسر جایگزین‌هایی داریم و قبلاً در این باره صحبت کرده‌ایم. نمی‌گویم چه کسی بازی می‌کند و یا چه کسی روی نیمکت قرار می‌گیرد. هوملس مقابل بارسلونا و لورکوزن به خوبی کار کرد و از در اختیار داشتن چنین بازیکنی خوشحالیم.

لمپارد: به تیمم ایمان دارم/ بازی‌های خارج از خانه لیگ قهرمانان اروپا دشواری خاصی دارد

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.