هافبک تیم فوتبال اینتر معتقد است آنتونیو کونته تأثیر زیادی روی این تیم گذاشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مارسلو بروزوویچ در آستانه دیدار فردا شب (چهارشنبه) تیم فوتبال اینتر مقابل بوروسیا دورتموند در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی ضمن تمجید از تأثیر آنتونیو کونته روی اینتر گفت: این بهترین اینتری است که تا کنون در آن بازی کرده‌ام. بازیکنان باتجربه‌ای به ترکیب ما اضافه شده‌اند و قطعاً ما حالا تیم قدرتمندی داریم. فردا بازی مهمی در انتظار ما است، ما در خانه بازی می‌کنیم و می‌خواهیم پیروز از آن بیرون بیاییم.

وی با اشاره به غیب زوجش در بازی فردا نیز اظهار داشت: سبک بازی من بدون سنسی تغییری نمی‌کند و سعی می‌کنم به وظیفه خودم در زمین عمل کنم. اوضاع بدون سنسی سخت‌تر می‌شود، اما با این وجود باید در بازی با دورتموند پیروز شویم. سه یا چهار سال پیش، من بازیکن جوانی بودم، اما از آن موقع خیلی چیزها تغییر کرده، من حالا پدر شده‌ام که این مهمترین چیز برایم است. حالا دیدی متفاوت به قضایا دارم.

هافبک کروات نراتزوری در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: حتی زمان‌هایی که آماده نیستم، به صورت انفرادی تمرین می‌کنم. من سخت تمرین می‌کنم و از زمانی هم که آنتونیو کونته هدایت تیم را برعهده گرفته، با ایده‌های روشنی که دارد، دقیقاً می‌دانم که او از من چه می‌خواهد.

بروزوویچ ۲۶ ساله در بخش پایانی صحبت‌هایش درباره عملکردش نیز اظهار داشت: هنوز جای پیشرفت در فاز دفاعی دارم و باید دقت بیشتری در این زمینه داشته باشم و کونته هم این مورد را به من گوشزد کرده است. باید به مانند یک سپر دفاعی عمل کنم و می‌دانم که پتانسیل بیشتری در این زمینه دارم. شاید گاهی اوقات خیلی راحت توپ را از دست می‌دهم، از این‌رو باید تمرکز بیشتری روی این مورد داشته باشم.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.