کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان تأکید کرد با وجود اینکه صعود تیم ایران به مرحله نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا قطعی است، اما نباید مسابقات انتخابی را دست کم بگیریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی‌اصغر حسن‌زاده در اظهار داشت: برای حضور‌ در مسابقات مرحله مقدماتی آسیا به ارومیه آمدیم. از نظرم دو بازی ما مقابل ترکمنستان و قرقیزستان می‌تواند بسیار مفید باشد، چراکه تیم ما جوان شده و بازیکنان محک خوبی می‌خوردند و این فرصت را دارند که خودشان را نشان بدهند. ضمن اینکه حضور جوان‌ها انگیزه مضاعفی در بازیکنان باتجربه ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: با اینکه صعود ما قطعی شده، اما حق نداریم مسابقات را دست کم بگیریم، چراکه تیم اول آسیا هستیم و هر نتیجه‌ای که قاطعانه نباشد، برای ما ضعیف تلقی می‌شود، بنابرین دو بازی پیش‌روی‌مان را جدی می‌گیریم و با همه توان در زمین حاضر می‌شویم تا از الان پیامی را برای حریفان‌مان در مرحله نهایی قهرمانی آسیا که حدود ۴ ماه دیگر در ترکمستان برگزار می‌شود، بفرستیم.

کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران تاکید کرد: هر دوره از مسابقات قهرمانی آسیا نسبت به دوره قبلی سخت‌تر و رقابت‌ها نزدیک‌تر می‌شود، به خصوص اینکه تیم‌ها مقابل ما که برای اثبات خودشان تلاش می‌کنند. مسابقات این دوره هم که مقدماتی جام‌جهانی محسوب می‌شود، پس همه تیم‌ها با توان دوچندان‌ در بازی‌ها حاضر خواهند شد.

حسن‌زاده در پایان گفت: همه تلاش‌مان را می‌کنیم‌ تا از عنوان قهرمانی خودمان دفاع کنیم. ضمن اینکه در این راه به جوان‌ترها هم کمک می‌کنیم تا از تجربیات خوبی بهره ببرند و حضور مفید آنها هم در نهایت موجب موفقیت تیم ملی فوتسال ایران باشد.

بازیکن تیم ملی فوتسال به شنزن چین پیوست + عکسبرگزاری رایگان مسابقات انتخابی فوتسال قهرمانی آسیا به میزبانی ارومیه

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.