نساجی قائم‌شهر باوجود بدقولی در عمل به تعهدات مالی خود، اقدام به جذب علیرضا حقیقی کرده؛ اقدامی که با تعجب اهالی فوتبال مواجه شده است.

به گزارش ایسنا، نساجی قائم‌شهر طی ساعات اخیر با علیرضا حقیقی، دروازه‌بان سابق تیم ملی و پرسپولیس قرارداد بست تا این حضور این بازیکن در ادامه فصل بهره‌مند شود.

با این وجود یک مشکل جدی در باشگاه نساجی موجب صادر نشدن کارت بازی چند بازیکن این تیم از ابتدای فصل جاری تاکنون شده است و احتمالا علیرضا حقیقی هم تا رفع این مشکل نمی‌تواند برای تیم جدیدش بازی کند.

طبق قانون سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال، تیم‌ها برای عقد قرارداد بازیکنان جدید خود باید بخشی از بدهی‌های سابق‌شان راپرداخت کنند اما نساجی در ابتدای فصل موفق به انجام این کار نشد.

باشگاه نساجی بدهی‌هایی انباشته‌شده از گذشته تاکنون دارد که طی بررسی‌ها شاید میزان این بدهی‌ها بالای ۱۵ میلیارد تومان برسد و ظاهراً در حال حاضر سازمان لیگ نساجی را ملزم به تسویه ۴ میلیارد تومان از این بدهی‌ها کرده و تا زمانی این رقم تسویه نشود، کارت بازی بازیکنان این تیم صادر نخواهد شد.

به همین علت کارت بازی چهار بازیکن این تیم یعنی «مهرداد کفشگری، محمد قاضی، محمدجواد جلالی و محمدحسین باباگلی» صادر نشده و این بازیکنان تاکنون برای تیمشان به میدان نرفتند اما با مساعدت سازمان لیگ سه بازیکن این تیم به طور مشروط موفق به دریافت کارت بازی شدند.

با توجه به ادامه دار شدن بدقولی نساجی، طی روزهای اخیر سازمان لیگ به این باشگاه اولتیماتوم داده که اگر اراده‌ای نسبت به تسویه این رقم نداشته باشد، جلوی بازی «حسن جعفری، میلاد سرلک و رضا دهقانی» نیز گرفته خواهد شد.

با توجه به این مشکلات، باز هم نساجی اقدام به عقد قرارداد با علیرضا حقیقی کرده اما بازی کردن این بازیکن مشروط به پرداخت تعهدات باشگاه به طلبکاران قدیمی است.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.