سیدعلی موسوی،‌ مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است، این تیم با وجود کسب چهار پیروزی پی‌درپی در لیگ و جام حذفی همچنان فرازونشیب خواهد داشت.

سیدعلی موسوی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درباره پیروزی ۴ بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل سایپا, گفت: بازی خوبی را از سوی استقلال در این مسابقه شاهد بودیم و مشخص بود که تیم در این بازی نسبت به بازی‌های گذشته اعتماد‌به‌نفس بیشتری پیدا کرده است. بازیکنان بهتر کار می‌کردند و راحت‌تر به توپ ضربه می‌زدند. البته استقلال هنوز بازی‌های سخت‌تری در پیش دارد و همچنان اعتقاد دارم که باید تقویت شود.

وی ادامه داد: درست است که استقلال با چهار گل حریفش را شکست داده و در بازی‌های قبل نیز نتیجه گرفته است، اما هنوز این تیم جای کار دارد و اگر می‌خواهد برای قهرمانی با تیم‌های تراکتور، سپاهان و پرسپولیس بجنگد، باید خیلی بهتر از این باشد. نباید خودمان را گول بزنیم. درست است که با این پیروزی‌ها تیم از لحاظ روحی و روانی بهتر شده است، اما تیم‌هایی که مغلوب استقلال شده‌اند, قابل مقایسه با این تیم نبوده و نیستند. استقلال تفکرات بالاتر و اهداف بزرگ‌تری دارد و توقع قهرمانی از این تیم می‌رود. نباید گول این چند بازی را بخوریم و بگویم که تیم از حالت بد ابتدای فصل خارج شده است. این تیم هنوز هم باید تقویت شود. باید بدانیم که استقلال در ادامه فرازونشیب‌های زیادی خواهد داشت.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال راجع به عملکرد استراماچونی یادآور شد: مشخص است که او کارش را خوب بلد است, چون جمع کردن این تیم خیلی سخت بود. برای او پیش از حضور در ایران استقلال را به‌عنوان تیم قهرمان لیگ و آسیا تعریف کرده بودند که بازیکنان بزرگی دارد، اما متأسفانه این مربی هنوز ابزار لازم را ندارد. با این حال می‌بینیم تیم روز به روز بهتر کار می‌کند و این نشان می‌دهد مربی کارش را به نحوه احسن انجام می‌دهد.

حسینی: مگر لیگ انگلیس و ایتالیاست که هر ۴ روز بازی می‌کنیم؟/ مطمئنم استقلال به رتبه‌های بالاتر می‌رسد

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.