شاگردان تارتار در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال کشور برابر شاهین بوشهر به برتری رسید.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم های نفت و شاهین بوشهر از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۷ در مسجدسلیمان و با حضور ۳۰۰۰ هوادار برگزار شد.

نفتی ها بازی را خوب شروع کردند و در دقیقه ۹ ضربه آزاد و دیدنی ابراهیمی از کنار دروازه شاهین بوشهر بیرون رفت. در دقیقه ۲۲ نیز سوشا مکانی، گلر نفت دچار مصدومیت و حبیب فر عباسی جایگزین وی شد.

در ادامه نیمه نخست، شاگردان تارتار چند موقعیت خوب گلزنی به دست آورند ولی نتوانستند از این فرصت ها برای باز کردن دروازه ماکسیم کوویلیتایا استفاده کنند.

در دقیقه ۴۵ نیز سلمان بحرانی پس از برخورد با صادق صادقی، بازیکن نفت دچار مصدومیت و راهی بیمارستان شد.

نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

نفت مسجدسلیمان نیمه دوم را خوب آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی صاحب چند موقعیت گلزنی شد ولی توپ های ارسالی راهی به درون دروازه شاهین بوشهر نداشتند. از جمله این موقعیت ها ضربه سر فرزاد حاتمی و شوت از راه دور بهمن سالاری بود.

نفت در ادامه نیمه دوم نیز صاحب توپ و میدان بود تا این که در دقیقه ۷۵ شوت از راه دور و دیدنی پیام ملکیان وارد دروازه شاهین بوشهر شد. یک دقیقه بعد نیز سجاد جعفری فرصت تک به تک را از دست داد و نتوانست گل دوم نفت را به ثمر برساند.

این بازی در نهایت با حساب یک بر صفر به سود نفت مسجدسلیمان به پایان رسید.

نفت در حال حاضر با ۱۱ امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی قرار دارد. شاهین بوشهر نیز که با این شکست شرایطش در جدول رده بندی سخت تر شد، با یک امتیاز قعرنشین است.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.