سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی پرگل تیمش برابر سایپا که صعود پنج پله‌ای این تیم در جدول رده‌بندی را به همراه داشت، رمز رسیدن به موفقیت در دیدارهای اخیر را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، آندره استراماچونی در نشست خبری پس از برد ۴ بر صفر امشب استقلال مقابل سایپا در سالن کنفرانس ورزشگاه شهدای شهر قدس گفت: این دیدار برای ما خیلی مهم بود. تلاش زیادی کردیم و از لحاظ فیزیکی نگران بودیم.

سرمربی استقلال تهران ادامه داد: مهم بود شروع قدرتمندانه در ابتدای بازی داشته باشیم و به دروازه حریف برسیم. خوشحالم در دومین بازی متوالی کلین شیت داشتیم و از این موضوع خوشحالم.

وی درباره عملکرد بازیکنان خود افزود: این قدمی روبه جلو برای ما بود. در بازی اول خودمان مقابل فولاد و سپس نفت مسجد سلیمان به تیمم وقتی یک گل می زدیم نگاه کردم. دیدم آنها ترسو هستند که فوتبال خودشان را ادامه دهند. از آنجا به بعد روی ذهن بازیکنان کار کردم. یاد دادم ما استقلال هستیم و نباید از یک بر صفر خوشحال شویم. باید تعادل را حفظ کنیم.

استراماچونی درباره شادی های پس از گل بهزاد غلامپور که روی گردن او می پرد افزود: سخت است. غلامپور باید کمی رژیم بگیرد.

وی افزود: البته اگر بخواهم جدی صحبت کنم مصدومیت داریوش شجاعیان بود که اتفاق افتاد. او مشخصات خاصی دارد و بازیکن کلیدی من است. امیدوارم آسیب دیدگی اش جدی نباشد وگرنه دومین و سومین مصدومیت ما در دو ماه است که نشان می دهد چقدر بدشانس هستیم.

سرمربی آبی پوشان درباره روند پیشرفت سجاد آقایی و احتمال حضور او در ترکیب اصلی این تیم تاکید کرد: اول از همه مدیریت بازیکنان جوان کار خیلی مهمی است. دیدید که نشان دادم ترسی ندارم از دو بازیکن جوان استفاده کنم. استقلال که میلیون ها طرفدار دارد شاید شما خیلی زود فکر کنید سوپر استار شدید. در هر تمرین به سجاد می گویم باید فروتن باشد و روی اشتباهاتش کار کند. به او نشان دادم روی تو حساب باز کرده ام و مهم است.

استراماچونی راجع به پنج ضلعی خط حمله استقلال افزود: این کار مهم من است که از فردا برای دو بازی حساس پیش رو باید انجام دهیم. چون بازیکنان خیلی خسته هستند. سعی کردم انرژی فرشید اسماعیلی و مهدی قائدی را حفظ کنم. وقتی با سه دفاع بازی می کنید با شش بازیکن حمله می کنید. خیلی مهم است از لحاظ فیزیکی آماده باشیم. برای من مهم است ار فردا بدن بازیکنان را چک کنیم.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )