هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مقابل پیکان شایسته برد بودیم و به آن دست پیدا کردیم.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید امیری پس از پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس برابر پیکان گفت: امروز توانستیم به یک برد دیگر دست پیدا کنیم. متاسفانه در ۶ هفته گذشته ۳ بازی را واگذار کرده بودیم و شرایط مان در جدول کمی سخت شده بود اما با این برد که به دست آوردیم وضعیت ما بهتر شده و مطمئنا این بردها در بازهای آینده هم ادامه پیدا خواهد کرد.

وی در خصوص تیم پیکان هم گفت: پیکانی ها بازی خوبی انجام دادند و حتی در چند صحنه هم می توانستند دروازه ما را هم باز کنند که خوشبختانه با هوشیاری مدافعان و بیرانوند، آنها به گل نرسیدند البته یک گل از ضربه ایستگاهی بدست آوردند که تا حدودی کار را برای ما سخت کرد اما خوشحالم که توانستیم در پایان، این بازی را با موفقیت به پایان برسانیم.

وی در مورد اعتراض فوتبالیست های ایرانی به قضاوت داور که این روزها رواج زیادی پیدا کرده و حتی در بازی با بحرین هم باعث باخت ما شد، گفت: باید یک نکته را همیشه در نظر بگیریم و آن این است که رای داور عوض نخواهد شد و اعتراضات بیهوده است و همین معترض بودن بازیکنان باعث می‌شود تا تمرکز آنها به هم بریزد. بنابراین باید آرامش خود را حفظ کنیم، به رای داور احترام بگذاریم و اجازه ندهیم حاشیه ها بر ما غلبه کند.

امیری در خصوص صحبت های علی پروین در مورد وی که گفته است او باید در تیم ملی بیشتر بازی کند، تصریح کرد: علی پروین به من لطف دارد. او یکی از مفاخر فوتبال ایران است و من از بابت صحبت های او ممنون هستم اما تصمیم نهایی با ویلموتس است که چه بازیکنی در زمین حضور پیدا کند.

وی در پایان گفت: امروز نبود تماشاگران تاثیرگذار بود. حضور آنها همیشه باعث دلگرمی ما است و ما می توانیم در کنار همدیگر روزهای خوبی را برای پرسپولیس رقم بزنیم.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )