هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران قوت قلب بازیکنان هستند، بدون آنها فوتبال ارزشی ندارد و امروز در یک بازی بدون روح سه امتیاز مهم گرفتیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امید عالیشاه پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل پیکان اظهار داشت: من امروز مقابل پیکان وظیفه‌ام را انجام دادم. هر موقع که بازی کنم برای من افتخار است. همیشه هم سعی می‌کنم با تمام توان بازی کنم که هم تیم نتیجه بگیرد و هم خودم موفق باشم.

وی درباره اعتراض‌هایی که به عملکرد جونیور می‌شود، تصریح کرد: من همبازی او هستم و نمی‌توانم درباره سطح بازی بازیکنان تیم صحبت کنم. او غریبه است و هنوز با تیم کاملاً آشنا نشده است. هرچه باشد بازیکن تیم ماست و با انتقاد‌ها فقط او را زیر سؤال می‌بریم و روز به روز هم ضعیف‌تر می‌شود. باید حمایت کنیم تا زمانی که بازی می‌کند به درد پرسپولیس بخورد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره مشکل گلزنی پرسپولیس خاطرنشان کرد: مهم سه امتیاز بازی بود که امروز به دست آوردیم. من به شخصه شرایط بدنی خوبی نداشتم و در این بازی هم که با نبود هواداران بدون روح بود، سه امتیاز مهم گرفتیم. قوت قلب بازیکنان پرسپولیس هواداران هستند و بدون آنها فوتبال ارزشی ندارد.

لیگ برتر فوتبال|صعود پرسپولیس به رده ششم جدول با شکست پیکان/ بازگشت بعد از ۲ باخت در شب سکوت

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.