مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در دیدار با پیکان جای هواداران پرسپولیس خالی بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمدحسن انصاری‌فرد پس از برتری ۲ بر یک پرسپولیس مقابل پیکان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، گفت: جای هواداران پرسپولیس خالی بود و هواداران مستحق محرومیت نبودند چون هواداران خوبی داریم. به بازی مسلط بودیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم و خدا را شکر که سه امتیاز بازی را گرفتیم.

وی در مورد بخشش محرومیت شجاع خلیل‌زاده که ظاهرا به ضرر پرسپولیس تمام شد تا به سود این تیم، اظهار داشت: بله همینطور است، اگر حکم را صادر نمی‌کردند، بهتر بود چون خلیل‌زاده محرومیتش را سپری می‌کرد و دیگر بحث محرومیت تعلیقی او باقی نمی‌ماند. بنابراین، این حکم به درد ما نخورد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در رابطه با داوری این بازی تصریح کرد: در مورد داور باید کارشناسان داوری نظر بدهند، ولی به نظرم مهدی عبدی برای توپ رفت و باید کارشناسان داوری در خصوص اخراج این بازیکن نظر دهند. در مجموع داوری برای نتیجه بازی مشکلی نداشت.

انصاری‌فرد در پاسخ به این سؤال که آیا جونیور به اندازه ۵۵۰ هزار دلار قراردادش کارآیی دارد یا نه، گفت: تصمیم گیرنده کالدرون است و ایشان تصمیم می‌گیرند که چه کسی باشد یا نباشد و ما دخالتی نداریم. درباره رقم قرارداد این بازیکن باید بگویم که بسته شده و باید پرداخت شود. ما در زمان قرارداد این بازیکن نبودیم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه مهاجمان پرسپولیس زهردار نیستند، گفت: پرسپولیس امروز دو گل زد و امیدوار کننده بود و در دیدارهای آینده بهتر خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا باز هم قرار است تغییراتی در باشگاه پرسپولیس صورت بگیرد، گفت: اگر صلاح باشد، تغییراتی خواهیم داشت.

انصاری‌فرد در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس باید ۱۰ میلیارد تومان بابت مالیات برانکو بپردازد، گفت: چنین موضوعی صحت ندارد.

لیگ برتر فوتبال| برتری پرسپولیس در ورزشگاه خالی آزادی

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.