توماس توخل، سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن از عملکرد نیمه دوم شاگردانش مقابل نیس در رقابت‌های لوشامپیونه فرانسه راضی نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل که شاگردانش شب گذشته (جمعه) در اولین دیدار از هفته دهم لوشامپیونه فرانسه در دیداری خارج از خانه با نتیجه ۴ بر یک بر نیس غلبه کردند، پس از این بازی به خبرنگاران گفت: ما نیمه اول خوبی داشتیم و در نیمه دوم هم بازی را عالی شروع کردیم، به طوری که موقعیت‌های زیادی برای به ثمر رساندن گل سوم و تمام کردن کار حریف داشتیم، اما عدم دقت لازم و مصمم نبودن مانع از این کار شد.

وی افزود: در نیمه دوم فراموش کردیم که کار حریف‌مان را تمام کنیم. نیس هم در ۴۵ دقیقه دوم سعی کرد با سیستم بازی متفاوتی بازی کند و ریسک بیشتری به جان خرید و ما هم پیش از گل آنها اشتباهات ساده‌ای مرتکب شدیم. سپس دو اخراجی نیس در روند بازی تأثیرگذار بود.

سرمربی آلمانی پاری‌سن‌ژرمن صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: این بازی می‌تواند درس خوبی برای ما باشد، این در حالی است که ما در بازی با گالاتاسرای هم پس از به ثمر رساندن گل، کنترل بازی را از دست دادیم. ما ۶ بازی اول فصل را که بازی‌های پرفشاری بودند را با برد آغاز کردیم که این اتفاق خوبی است. در واقع ما در این بازی‌ها عملکرد خیلی خوبی در نیمه‌های اول داشتیم.

توخل ۴۶ ساله همچنین در تمجید از مهاجم آرژانتینی‌اش که در این بازی دو گل اول پاری‌سن‌ژرمن را به ثمر رساند، اظهار داشت: دی‌ماریا در تعطیلات لیگ کنار ما ماند که به او چند روز استراحت دادیم که ظاهراً برایش خوب بوده است. دی‌ماریا بازیکن بسیار باکیفیتی است که ذهنیت قوی‌ دارد. او همیشه به فکر تیم است و بازیکنی قابل اعتماد و حرفه‌ای است.

پاری‌سن‌ژرمن از ۱۰ بازی اول خود در فصل جدید لوشامپیونه ۸ برد و ۲ شکست کسب کرده و با ۲۴ امتیاز صدرنشین این رقابت‌هاست، این در حالی است که تیم‌های نیس و آنژی نیز با یک بازی کمتر به ترتیب با ۱۹ و ۱۶ امتیاز در رده‌های دوم و سوم جای دارند.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.