دیه‌گو سیمئونه از مهاجمان تیمش انتظارات زیادی دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو سیمئونه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل والنسیا در هفته پیش‌روی رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) ادعا کرد از مهاجمان تیم انتظارات بیش‌تری دارد.

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید اظهار داشت: والنسیا در چند هفته اخیر فراز و فرودهای زیادی داشته اما همیشه مقابل ما خوب بازی کرده و من به یاد ندارم بازی آسانی را مقابل این تیم تجربه کرده باشم! لوکاس با خروجش بیش از بقیه مرا آزار داد! لوکاس، پسری از آکادمی باشگاه بود. خروج او حتی از خروج گریزمان هم ناراحت‌کننده‌تر به نظر می‌رسید.

او در ادامه افزود: از زمان پیوستن گریزمان به بارسلونا با یکدیگر در ارتباط هستیم. او اکنون در جایی است که می‌خواهد باشد. آنتوان پسری فروتن است که زیاد صحبت نمی‌کند و اکنون خونسرد و خوشحال است. شک ندارم او کارش را به خوبی در بارسلونا به پایان خواهد رساند اما همه چیز به والورده و نه به من بستگی دارد.دوست دارم مهاجمانم گل‌های بیش‌تری بزنند. البته خیلی به این مساله اهمیت نمی‌دهم.

تیم فعلی بهتر از سال‌های پیش بوده و انتقال بازی از دفاع به حمله خیلی خوب انجام می‌شود اما باید تمام کنندگی بهتری داشته باشیم. همه مهاجمان ما بسیار خوب و مهم هستند و مطمئنم در بازی‌های پیش رو بیش‌تر گل می‌زنند.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )