ارنستو والورده از ایبار به عنوان یک رقیب جدی و سرسخت نام برد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ارنستو والورده در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ایبار در هفته پیش‌روی رقابت‌های لالیگا درباره به تعویق افتادن ال‌کلاسیکو مقابل رئال مادرید و خطرات رقیب پیش‌رو توضیحاتی داد.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا ابتدا اظهار داشت: بارزترین خصوصیت ایبار، پرس سنگین از جلو است. آن‌ها تیمی بسیار جنگنده هستند که خیلی خوب کار کرده و زندگی را بر هر حریفی سخت می‌کنند. ایبار فوتبالی ریسکی اما حساب شده بازی می‌کند. همه تیم‌ها این را می‌دانند اما باز هم مقابل آنها به دردسر می‌افتند.تغییر برنامه ال کلاسیکو را به ما هم اطلاع دادند که مخالفت کردیم چون سه شنبه به پراگ سفر می‌کنیم و امروز هم به ایبار.

بنابراین دوباره نمی‌توان به مادرید هم پرواز کرد. ضمن اینکه نظر ما احترام به تقویم مسابقات و هواداران است. اگر ال کلاسیکو امروز یا فردا بود شاید می‌شد تغییر میزبان را پذیرفت اما هنوز زمان زیادی مانده. از بابت هواداران خودمان شکی نیست که محترمانه رفتار خواهند کرد. نمی‌دانم فدراسیون چه تصمیمی خواهد گرفت.

او در ادامه افزود: اکتبر ۲۰۱۷ هم ما در ورزشگاه خودمان بازی کردیم و ۷ روز بعد به واندا مترو پولیتانو رفتیم. در حالی که همه انتظار داشتند اتفاق عجیبی رخ بدهد، فضای فوق العاده‌ای بر ورزشگاه حاکم بود تصمیم گرفتیم یک روز زودتر به ایبار سفر کنیم چون نمی‌خواستیم در صورت بسته شدن مسیرها در روز جمعه، به دردسر بیفتیم. در هر صورت در میان همه این حواشی، تمرکز من روی ایبار است. مقابل ختافه هم ساعت ۴ بازی کردیم. بازی در ظهر مشکل ساز نیست.نیاز به ۳ امتیاز داریم چون از حریفان عقب هستیم.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.