بازیکن آرژانتینی سابق تیم فوتبال بارسلونا از هموطنش که بر سر یک مسئله خانوادگی مدت‌ها با او اختلاف داشت، به شیوه‌ای طعنه‌آمیز قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نظر می‌رسد که برای حواشی ازدواج مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی حال حاضر تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن با واندا نارا، همسر هم‌تیمی سابقش در تیم فوتبال سامپدوریا یعنی ماکسی لوپس هیچ پایانی وجود ندارد.

ایکاردی سال ۲۰۱۴ با نارا - کسی که الان هم مدیر برنامه‌های اوست - ازدواج کرد. این اتفاق یک سال پس از جدایی نارا از ماکسی لوپس رخ داد و به همین دلیل حرف و حدیث‌های زیادی شکل گرفت مبنی بر اینکه ایکاردی در حق هموطنش خیانت کرده است. ایکاردی و نارا بیشتر مورد انتقاد قرار گرفتند زمانی که لوپس در یکی از مصاحبه‌هایش اعلام کرد که به او اجازه داده نمی‌شود که حتی با سه فرزند مشترکش با واندا تماس تلفنی داشته باشد، سه فرزندی که بعد از جدایی آنها با مادرشان زندگی می‌کنند.

این ماجرا حواشی زیادی داشته از جمله اینکه گفته می‌شد لیونل مسی کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین با ورود ایکاردی به آلبی‌سلسته مخالف است. حتی دیه‌گو مارادونا هم در چند مصاحبه‌اش علیه ایکاردی صحبت کرد.

با این حال ماکسی لوپس روز گذشته (پنجشنبه) تأکید کرد که دشمنی‌اش با ایکاردی خاتمه یافته و دیگر از او کینه‌ای به دل ندارد. او اما با گذاشتن یک پست در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نشان داد که هنوز همسر سابقش را نبخشیده است.

او در این پیام نوشت: من فقط ایکاردی را نبخشیده‌ام، بلکه از او به خاطر دور کردن W (حرف اول نام واندا) تشکر می‌کنم.

پیام ماکسی لوپس به مذاق همسر سابقش خوش نیامد و او به شیوه‌ای غیرمستقیم به آن پاسخ داد. او در صفحه شخصی خود در یکی شبکه‌های اجتماعی این پیام را منتشر کرد:« احترام مانند پول است. می‌توانی آن را از کسی طلب کنی اما بهتر است که خودت آن را به دست آوری.»

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.