آندره‌آ استراماچونی، سرمربی تیم فوتبال استقلال برتری مقابل فجر سپاسی را برای تیمش یک گام رو به جلو دانست و گفت که آبی‌پوشان برای تبدیل شدن به تیم مدنظر او هنوز باید خیلی کار کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، آندره‌آ استراماچونی پس از پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل فجرسپاسی شیراز در مرحله یک هشتم جام حذفی اظهار داشت: از ابتدا می‌دانستیم که بازی سختی خواهد بود، چون به این نکته واقف بودیم که تیم حریف در شرایط خوبی قرار دارد. باید صادقانه بگویم که در نیمه اول آقای مهابادی، مربی تیم حریف ما را با پستی که برای کریم‌زاده در نظر گرفت، دچار مشکل کرد. با این حال با تغییر پست دانشگر و جابه‌جایی با عارف غلامی، بازی را در دست گرفتیم. ۱۵، ۱۶ موقعیت گل ایجاد کردیم و دو سه توپ به تیر دروازه فجر زدیم.

وی در ادامه افزود: ما قطعاً باید پیشرفت کنیم و این بازی برای ما یک قدم رو به جلو بود. این برای ما خیلی مهم است که اکنون توانستیم پیروز شویم و برای رسیدن به فینال فقط دو بازی دیگر داریم.

«شما را به‌عنوان یک مربی جنتلمن می‌شناسند، اما در دقیقه ۱۱۹ بازی به یکباره از زمین خارج شدید. در مورد این رفتار خود توضیح می‌دهید؟»، استراماچونی در پاسخ به این پرسش گفت: فکر می‌کنم یک سوءتفاهم بود. ما در دقیقه ۱۱۲ گل زدیم و فکر کردیم بازی تمام شده است. آن موقعی هم که من بیرون رفتم، ۳ بر صفر جلو بودیم و دیگر نیازی نبود آنجا (کنار زمین) باشم.

جام حذفی فوتبال| پیروزی استقلال مقابل جان سخت‌ها در ماراتن ۱۲۰ دقیقه‌ای/ هت‌تریک شاگردان استراماچونی با ۳ گل

استراماچونی درباره اعتراضش در صحنه مشکوک به پنالتی خاطرنشان کرد: من متوجه پنالتی نشدم، اما فقط تعجب کردم چرا داور از داور چهارم سؤال پرسید که فاصله زیادی با آن صحنه داشت! اعتراض من به پنالتی نبود، به این دلیل اعتراض کردم که چرا داور از کمک داوری که به صحنه دور بوده است، سؤال می‌کرد و آنجا جلسه مشورتی برگزار کردند! عصبانیت من فقط بابت همین بود.

وی درباره تعویض اولش گفت: وقتی جای دانشگر و غلامی را عوض کردیم، یک بازیکن با خصوصیات جدیدتری می‌خواستیم و به همین دلیل تعویض کردیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه دوست دارد تیمش در مرحله بعدی جام حذفی با چه تیمی روبه‌رو شود، گفت: اتفاقات جالبی رخ داد در این مرحله و ذوب‌آهن و شهر خودرو حذف شدند. وقتی بازی حذفی است، هر اتفاقی رخ می‌دهد، اما من خوشحالم که توانستیم سومین بازی پیاپی را هم پشت با برد پشت سر بگذاریم، کلین‌شیت کنیم، اما باز هم ما کلی موقعیت از دست دادیم و نتوانستیم توپ‌های خود را گل کنیم.

استراماچونی: با هر چیزی که مانع پیشرفت تیمم شود مقابله می‌کنم/ کسی نباید در کارم مداخله کند

استراماچونی درباره اینکه آیا استقلال به تیم مدنظر او رسیده است یا نه، گفت: این پیروزی یک قدم رو به جلو بود، اما هنوز خیلی کار داریم. این بازیکنان در دوران بازی‌شان با سه مدافع بازی نکرده بودند و این سیستمی است که برای هماهنگ شدن بیشتر، نیاز به زمان دارد.

وی درباره اینکه گری هوپر، مهاجم مدنظر استقلالی‌ها به یک تیم استرالیایی رفت و به جای او چه بازیکنی را در نظر دارند، اظهار داشت: جذب هوپر اصلاً در ذهن من نبود!

سرمربی تیم استقلال درباره اینکه آیا فتحی بدون هماهنگی با او با هوپر صحبت کرده است، گفت: ممکن است در فوتبال شما با ۱۰۰ نفر هم مذاکره کنید.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.