سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه از قبل هم پیش بینی می کردیم دیدار سختی برابر فجر داشته باشیم گفت: باید پیشرفت کنیم و دو دیدار آینده را هم با برد تمام کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، آندره استراماچونی در نشست خبری پس از برد سه بر صفر پنجشنبه شب استقلال تهران مقابل فجر شهید سپاسی شیراز در وقت های اضافه از بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: ما از ابتدا می دانستیم بازی سختی خواهد بود چون فجر در شرایط خوبی قرار دارد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: باید صادقانه بگویم آقای مهابادی با پستی که برای کریم زاده در نطر گرفته بودند برای ما مشکل ایجاد کرده بودند ولی فکر می کنم در نیمه دوم که جای غلامی و دانشگر را عوض کردم بازی را در اختیار گرفتیم. ۱۵ - ۱۶ موقعیت گل داشتیم و چند تیر دروازه زدیم. ما قطعا باید پیشرفت کنیم. دو دیدار تا فینال پیش رو داریم.

استراماچونی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اعتراضاتش در کنار زمین و اینکه خروج در دقیقه ۱۱۹ از کنار زمین به چه دلیل بود، تصریح کرد: یک سو تفاهم بود. ما در دقیقه ۱۱۲ گل زدیم و فکر کردیم که کار تمام شده است چون توانستیم تا یک دقیقه قبل از بازی، سه گل بزنیم و نیازی نبود که دیگر در کنار زمین حضور داشته باشم.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.