سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال پس از شکست خارج از خانه مردانش مقابل اوکراین، به سخت شدن کار آنها برای صعود به مرحله نهایی یورو ۲۰۲۰ اذعان کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شکست ۲ بر یک تیم ملی فوتبال پرتغال در خانه اوکراین، ضمن اینکه تیم میزبان را راهی مرحله نهایی رقابت‌ها کرد، موقعیت پرتغالی‌ها برای صعود را به خطر انداخت. پرتغال اکنون با ۱۱ امتیاز (۸ امتیاز فاصله با اوکراین صدرنشین) در رده دوم قرار دارد و این در حالیست که صربستان با تنها یک امتیاز کمتر در رده سوم قرار دارد. به این ترتیب ممکن است که مردان فرناندو سانتوس برای قطعی کردن صعودشان به مرحله نهایی یورو ۲۰۲۰، به کسب پیروزی در دو بازی بعدی خود برابر تیم‌های لیتوانی و لوکزامبورگ محکم شوند.

فرناندو سانتوس سرمربی تیم فوتبال پرتغال پس از بازی به شبکه RTP گفت: ما با خلق یکی دو موقعیت در ابتدای مسابقه، بازی را خوب شروع کردیم اما در ادامه این اوکراین بود که بازی را تحت کنترل گرفت و گل زد. ما سعی کردیم که واکنش نشان دهیم اما هر زمان که اوکراین دست به حمله می‌زد، ما به دردسر می‌افتادیم.

سانتوس افزود: بین دو نیمه سعی کردم اوضاع را روبه‌راه کنم و بهتر هم شد اما ما با نتیجه‌ای ناعادلانه به نیمکت رفتیم چون به نظر من نتیجه باید ۲ بر یک می‌بود نه ۲ بر صفر. مشکلی که ما در این بازی داشتیم این بود که بیشتر با احساسات‌مان بازی کردیم تا با عقل‌مان. به همین دلیل من در میان دو نیمه به بازیکنان گفتم که منطقی‌تر بازی و قوی‌تر دفاع کنند، ضمن اینکه تمرکزشان را هم حفظ کنند. حالا باید دو بازی بعدی‌مان را ببریم، دو بازی که برای ما حکم فینال را دارد.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.