سرمربی تیم ملی امید امیدوار است که بازی‌های دوستانه سختی برای ملی‌پوشان امید برگزار شود تا نقاط ضعف و قوت تیمش بهتر مشخص شود.

به گزارش ایسنا، حمید استیلی، سرمربی تیم ملی امید ایران پس از پیروزی تیمش مقابل تیم امید استرالیا در بازی دوستانه اظهار کرد: بازی سنگینی بود با تیمی بازی می‌کردیم که حدود هشت بازیکن آنها دورگه بودند. حتی دانیال ارزانی هم در این تیم حضور داشت و چند بازیکنی که در استرالیا در بزرگسالان هم بازی می‌کردند حضور داشتند. هنوز ما اول راه هستیم و چیزی نشده است. از همه چیز مهم‌تر این است که ما موقعیت به حریف نمی‌دهیم. با اینکه در این بازی ۲ بر صفر جلو بودیم، داور یک پنالتی هم به نفع ما نگرفت اما نیمه دوم، تیم حریف با تغییراتی که انجام داد، بیشتر مالک توپ بود. در ضد حمله چند موقعیت خوب داشتیم اما نتوانستیم استفاده کنیم. ما در دفاع خوب بودیم اما در زمان برای حمله کردن کم داشتیم.

او ادامه داد: این پیروزی می‌تواند برای بازیکنان و مردم ما مهم باشد. به آنها تبریک می‌گویم. یک برد بین المللی به دست آوردیم. من به بازیکنان گفتم چیزی که مهم است کشورمان است که با تمام وجود باید بازی کنیم و کسانی که بودند، دیدند که ملی‌پوشان چطور بازی کردند. امیدوارم در اردوهای بعدی تمام بازیکنان خود را داشته باشیم و این روند تا انتخابی المپیک ادامه داشته باشد. ان‌شاءالله باشگاه‌ها و مربی‌ها، فدارسیون و وزارت ورزش به ما کمک کنند تا بتوانیم در بازی‌های انتخابی المپیک تیم شایسته‌ای باشیم. ما در بازی‌های دوستانه می‌توانیم نقاط ضعف و قوت خود را پیدا کنیم و بهتر است که مثل بازی برابر استرالیا، دیدارهای سخت داشته باشیم تا این مسائل برطرف شود. از فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم که مقدمات این بازی‌های دوستانه را فراهم کرده است.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.