سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه پس از توقف شاگردانش در خانه مقابل ترکیه، بر لزوم قطعی شدن صعود آنها به مرحله نهایی یورو ۲۰۲۰ در ماه آینده تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فرانسه شب گذشته (دو‌شنبه) با قبول تساوی یک بر یک خانگی مقابل ترکیه یک ماه دیگر در انتظار مسجل شدن صعودش به مرحله نهایی یورو ۲۰۲۰ ماند. قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ اگرچه با گلزنی اولیویه ژیرو پیش افتاد اما تنها چند دقیقه بعد دروازه‌اش باز شد و در نهایت به تقسیم امتیازات رضایت داد.

دیدیه دشان که مردانش در صورت کسب پیروزی به مرحله نهایی یورو ۲۰۲۰ صعود می‌کردند، در پایان مسابقه گفت: ما باید صعودمان را در ماه نوامبر قطعی کنیم. ترکیه‌ای‌ها گلی زدند که می‌شد از آن اجتناب کرد اگرچه به زیبایی زده شد. عملکرد ما برای بردن بازی به اندازه کافی خوب بود. حریف هم موقعیت‌هایی داشت اما اکثر آنها در ضربات شروع مجدد بود و به هر حال ما باید نتیجه را بپذیریم. ترکیه در نیمه دوم تهاجمی‌تر بازی می‌کرد و ما هم موقعیت‌هایی داشتیم اما نتوانستیم بیش از یک گل به ثمر برسانیم، اگرچه می‌‌توانستیم تأثیرگذارتر و کارآمدتر بازی کنیم.

دشان افزود: می‌شد از این بازی نتیجه بهتری گرفت اما یک امتیاز هم خوب است. ما هنوز در مسیر رسیدن به هدف‌مان قرار داریم و باید در ماه نوامبر کار را تمام کنیم. ما همیشه می‌توانیم هجومی‌ بازی کنیم و امشب هم کلی موقعیت گلزنی ایجاد کردیم. بابت تصمیماتی هم که برای این بازی گرفتم پشیمان نیستم. داستان بازی مقابل ترکیه با بازی برابر آلبانی و سایر تیم‌ها فرق داشت.

با نتیجه‌ای که در در بازی خانگی فرانسه مقابل ترکیه رقم خورد، ترکیه به سبب کسب نتایج بهتر در بازی‌های رودررو مقابل فرانسه، با وجود تفاضل گل پایین‌تر نسبت به خروس‌ها (۱۳ به ۱۶) در صدر جدول گروه H قرار دارد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.