یک مفسر مشهور بحرینی برای پرشدن سکوهای ورزشگاه در بازی با ایران خواهان ارسال دعوتنامه رسمی برای تماشاگران شد!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه الخلیج بحرین به نقل از عبدالقادر سالم نوشت: تیم ملی فوتبال بحرین نباید در خانه‌اش غریبه باشد. به ویژه اینکه تماشای بازی برابر ایران در ورزشگاه رایگان است و بازیکنان بحرین باید پشتیبانی تماشاگران از خود را احساس کنند تا از انگیزه کافی برای تلاش در زمین مسابقه برخوردار باشند. به نظرم وزارت ورزش با هماهنگی کمیته المپیک باید با فراهم‌ آوردن اتوبوس در نقاط مختلف و ارسال دعوتنامه برای تماشاگران آنها را به حضور در بازی‌های ملی ترغیب کنند. پس از پایان بازی نیز باید آنها را به منازل خود بازگردانند. آرزو می‌کنم این اتفاق رخ دهد.

این مفسر فوتبال بحرین افزود: میزان حضور تماشاگران در بازی‌های تیم ملی فوتبال بحرین در سال‌های اخیر خجالت‌آور بوده است. باید برای تماشاگران دعوتنامه بفرستیم و باشگاه‌ها هم باید از بازیکنان خود برای فراخوانی آنها به حضور در ورزشگاه بهره ببرند.

به گزارش تسنیم، بحرین و ایران در گروه C انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین از ساعت ۲۰ امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه ملی بحرین در شهر الرفاع به مصاف هم خواهند رفت. در این گروه ایران با ۶ امتیاز تیم نخست است و عراق و بحرین با ۴ امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم ایستاده‌اند. هنگ‌کنگ و کامبوج نیز هر کدام با یک امتیاز در رتبه‌های چهارم و پنجم قرار دارند.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.