یک رسانه بحرینی به ارزیابی سومین بازی تیم ملی فوتبال این کشور برابر ایران در چارچوب انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پرداخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از خبرگزاری رسمی بحرین (BNA)، تیم ملی فوتبال بحرین با هدایت هیلیو سوزای پرتغالی امیدوار است به نخستین پیروزی خانگی خود در بازی برابر ایران پس از تساوی با عراق دست پیدا کند تا بتواند مجوز صعود به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ را به دست آورد. بحرین پس از ناکامی سال گذشته در جام ملت‌های آسیا اکنون با حضور بازیکنان جوان و حرفه‌ای همانند یوسف هلال و ضیاء سعید شرایط خوبی را سپری می‌کند.

در ادامه این مطلب رسانه بحرینی آمده است: انتظار می‌رود که بازی امشب یک مبارزه تاکتیکی میان هیلیو سوزا (سرمربی پرتغالی بحرین) و مارک ویلموتس (سرمربی بلژیکی ایران) باشد. مسابقه‌ای که روشن است هر ۲ تیم به دنبال کسب ۳ امتیاز هستند. ایران یک حریف قدرتمند است زیرا یکی از بهترین تیم‌های قاره آسیا محسوب می‌شود. تیمی که در رنکینگ فیفا رده ۲۳ را در اختیار دارد و در آسیا اول است. آمارها نیز نشان‌دهنده قدرت تهاجمی تیم ملی فوتبال ایران با به ثمر رساندن ۱۶ گل فقط در ۲ بازی نخست انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ برابر تیم‌های ملی هنگ‌کنگ و کامبوج است. گروهی از بازیکنان حرفه‌ای در تیم‌های مختلف اروپایی در ترکیب ایران حضور دارند.

به گزارش تسنیم، بحرین و ایران در گروه C انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین از ساعت ۲۰ امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه ملی بحرین در شهر الرفاع به مصاف هم خواهند رفت. در این گروه ایران با ۶ امتیاز تیم نخست است و عراق و بحرین با ۴ امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم ایستاده‌اند. هنگ‌کنگ و کامبوج نیز هر کدام با یک امتیاز در رتبه‌های چهارم و پنجم قرار دارند.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.