در شبی که تداوم گلزنی رونالدو هم مانع شکست پرتغال و صعود اوکراین نشد، فرانسه باز هم نتوانست ترکیه را شکست دهد و انگلیس یک پیروزی قاطعانه به دست آورد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله انتخابی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ با تساوی خانگی تیم ملی فرانسه، برتری قاطعانه انگلیس و شکست پرتغال پیگیری شد.

در گروه اول مسابقات، انگلیس در خانه بلغارستان به برتری قاطعانه ۶ بر صفر دست یافت. راشفورد در دقیقه ۷، بارکلی در دقایق ۲۰ و ۳۲، استرلینگ در دقایق ۴۵ و ۶۹ و کین در دقیقه ۸۵ برای میهمان گلزنی کردند. در دیگر بازی این گروه، کوزوو ۲ بر صفر مونته‌نگرو را برد. در جدول گروه اول، انگلیس ۱۵ امتیازی بالاتر از جمهوری چک ۱۲ و کوزووی ۱۱ امتیازی صدرنشین است.

براساس این گزارش، در گروه دوم مسابقات پرتغال در خانه اوکراین ۲ بر یک شکست خورد. پس از اینکه یارمچوک در دقیقه ۶ و یارمولنکو در دقیقه ۲۷ اوکراین را پیش انداختند، رونالدو در دقیقه ۷۲ هفتصدمین گل دوران حرفه‌ای خودش را به ثمر رساند، اما نتوانست مانع شکست تیمش شود. در همین گروه، لیتوانی در خانه خود ۲ بر یک مغلوب صربستان شد. در این گروه صعود اوکراین ۱۹ امتیازی قطعی شد و پرتغال ۱۱ امتیازی بالاتر از صربستان ۱۰ امتیازی در رده دوم ایستاد.

دوشنبه شب همچنین در گروه هشتم مسابقات انتخابی یورو ۲۰۲۰، فرانسه در خانه خود مقابل ترکیه با تساوی یک - یک متوقف شد تا مانند بازی رفت از کسب پیروزی مقابل این تیم عاجز بماند. ژیرو در دقیقه ۷۶ قهرمان جهان را پیش انداخت، اما آیهان در دقیقه ۸۲ گل تساوی ترکیه را به ثمر رساند. در همین گروه، ایسلند ۲ بر صفر از سد آندورا گذشت و آلبانی ۴ بر صفر در خانه مولداوی به برتری دست یافت. در جدول گروه هشتم، ترکیه و فرانسه با ۱۹ امتیاز به ترتیب اول و دوم هستند.

انتخابی یورو ۲۰۲۰|برتری قاطعانه آلمان ۱۰ نفره در زمین استونی/ تساوی کرواسی در زمین ولز در شب صعود لهستان

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.