سعید مسیگر، سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، گفت که مدیران این باشگاه پیش از واگذاری باشگاه، استعلام‌های لازم را از نهادهای نظارتی می‌گیرند.

سعید مسیگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره جلسه واگذاری باشگاه شاهین شهرداری بوشهر به شرکت نفت پارس طلاییه اظهار داشت: ما نشستی با جهانیان (مالک شرکت نفت) برگزار کردیم و پس از آن، جلسه‌ای با اعضای هیئت مدیره داشتیم. مسئولان این شرکت، شرایط موردنظر خود را ارائه کرده بودند که ما روی بند به بند درخواست‌های شرکت، پیشنهادهای خود را نوشتیم و به آنها ارسال کردیم.

وی درباره سابقه نه چندان خوب جهانیان در مالکیت باشگاه نفت تهران به تسنیم گفت: اگر در تمام موارد با او به توافق برسیم، از نهادهای بازرسی استعلام‌های لازم را می‌گیریم و این‌گونه نیست پس از توافق در تمام بندها، پای امضای قرارداد برویم. باید همه‌ی جوانب را در نظر بگیریم و علاوه بر آن، قرارداد محکمی ببندیم. قطعاً اعضای شورای شهر روی کار شهردار نظارت می‌کنند و همه چیز مطابق قوانین معاملات شهرداری پیش می‌رود.

سرپرست باشگاه شاهین شهرداری شهرداری بوشهر در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است این باشگاه به جهانیان واگذار شود یا شرکت او صرفاً به عنوان اسپانسر فعالیت خواهد کرد، تصریح کرد: بستگی دارد که به چه توافقی برسیم. ما پیشنهاد خود را برای واگذاری یا اسپانسری باشگاه ارائه کردیم و منتظریم ببینیم کدام یک از آنها اتفاق می‌ افتد. اگر بخواهیم باشگاه را واگذار کنیم، باید حدود ۱۰ روز آینده رخ دهد و این‌گونه نیست که به پایان فصل موکول شود.

مسیگر در مورد مذاکره مدیران باشگاه شاهین شهرداری بوشهر با علی دایی، علی کریمی و نادر دست‌نشان خاطرنشان کرد: هفت هشت گزینه را برای سرمربیگری شاهین در نظر داشتیم که به سه نفر نهایی رسیدیم و آنها را در جلسه بعدی هیئت مدیره مطرح می‌کنیم. البته از این تعداد هم نتوانستیم با یک نفر به توافق برسیم. علی دایی و علی کریمی هم از ابتدا گفتند نمی‌توانند بیایند و حضور آنها منتفی است.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.