محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان در واکنش به اظهارات علیرضا افضل گفت: چه کسی در اردوی دو روزه بدنسازی می‌کند؟

محمد ناظم‌الشریعه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره اردوی آمادگی تیم ملی فوتسال پیش از حضور در مسابقات انتخابی قهرمانی آسیا اظهار داشت: سعی کردیم جوانان را در این اردو ببینیم و بیشتر به آنها بها دهیم تا با تجربه شوند. بهترین میدان برای این کار همین مسابقات انتخابی قهرمانی آسیا بود. چند بازیکن جوان به اردو اضافه کردیم و با اینکه زمان‌مان کم است اما تلاش می‌کنیم بهترین تمرینات را انجام دهیم.

وی در مورد انتقاداتی که علیرضا افضل، سرمربی مس سونگون نسبت به اردوی تیم ملی و کارهای بدنسازی این اردو داشت، گفت: اصلاً مگر چنین چیزی می‌شود؟ کدام بدنسازی؟ افضل اشتباه می‌کند. چه کسی در دو روز بدنسازی می‌کند؟ تمام اردوهای ما یک روزه بود و تنها اردوی دو روزه ما هفته پیش بود که آن هم با افضل هماهنگ کردیم و گفتیم بازیکنانی را که نیاز دارد در تیمش بمانند. به همین دلیل هم فقط دو بازیکن جوان مس به اردوی تیم ملی آمدند. علیرضا عسگری و سالار آقاپور با هماهنگی کادرفنی تیم‌شان به اردو آمدند.

افضل: کادرفنی تیم ملی فوتسال هر کاری دلش بخواهد می‌کند!سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در مورد اینکه افضل مدعی است علیرضا عسگری در اردوی تیم ملی دچار مصدومیت شده است، گفت: عسگری وقتی به اردوی تیم ملی آمد از ناحیه شکم مشکل داشت که من هم به او گفتم برو! این بازیکن گفت مشکلی ندارد و می‌خواهد در اردو بماند. مصدومیت عسگری اصلاً به تمرینات ربطی ندارد، خود او هم می‌تواند در این مورد حرف بزند. حتی به او گفتم هفته بعد دو بازی سخت با مس داری و برو، اما گفت مشکلی ندارد. کمک مربی و تیم پزشکی من هم شاهد هستند. عسگری هم می‌تواند شهادت دهد.

ناظم‌الشریعه در مورد بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتسال در آینده یادآور شد: بعد از مسابقات انتخابی قهرمانی آسیا برنامه اصلی‌مان برای قهرمانی آسیا شروع می‌شود و سپس در اولین بازی تدارکاتی‌مان در آذرماه در جام چهارجانبه مشهد شرکت خواهیم کرد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.