بال فرانسوی تیم فرانسوی به دلیل حرکت جنجالی که در بازی قبلی تیمش مقابل سویا انجام داد، از بازی مقابل رئال مادرید محروم شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا، گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال محرومیت عثمان دمبله به خاطر انتقاد از داور بازی یکشنبه شب تیم‌های بارسلونا و سویا در هفته هشتم لالیگا درست از آب درآمد و این بال فرانسوی دو بازی بعدی تیمش را که شامل ال‌کلاسیکو می‌شود، از دست داد.

دمبله به سبب دریافت کارت قرمز از داور بازی بعدی تیمش را از دست می‌داد، اما کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا با بررسی گزارش داور بازی، متئو لاهوس به این نتیجه رسید که محرومیت بازیکن سابق دورتموند را به دو جلسه افزایش دهد.

طبق گزارش لاهوس، دمبله پس از اخراج هم‌تیمی‌‌اش آرائوخو در جریان مصاف با سویا، به داور بازی نزدیک شده و به او گفته است: «تو بسیار بد هستی، خیلی بد.». بر همین اساس مطابق بند ۱۱۷ اساسنامه انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا، او متخلف شناخته شده و یک جلسه محرومیت علاوه بر محرومیت ناشی از دریافت کارت قرمز برای وی منظور شده است.

مسی: باورم شده بود که نیمار به رئال مادرید می‌رود/ دمبله نمی‌تواند به زبان اسپانیایی از داور انتقاد کند

این دو جلسه محرومیت، دمبله از دو بازی بعدی تیمش به ترتیب مقابل تیم‌‌های ایبار (خارج از خانه) و رئال مادرید (خانگی) باز خواهد داشت.

بارسلونا برای بازی مقابل ایبار علاوه بر دمبله، جرارد پیکه را به دلیل ۵ اخطاره بودن و آرائوخو را به دلیل دریافت کارت قرمز مقابل سویا در اختیار نخواهد داشت.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.