کاپیتان استقلال ضمن ابراز تاسف از باخت این تیم مقابل پرسپولیس گفت: گلی که پرسپولیس زد روی خطای مهدی ترابی به ثمر رسید و باید مردود اعلام می شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نودمین دیدار سنتی تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۶ امروز یکشنبه در حضور حدود ۶۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در پایان سرخپوشان با تک گل دقیقه ۸۱ مهدی عبدی به برتری رسیدند.

وریا غفوری پس از این بازی گفت: واقعا متاسفیم و حرفی برای گفتن نداریم. هیچ حرفی برای گفتن نمی ماند و مافقط می توانیم عذرخواهی کنیم و بگوییم امیدواریم در بازیهای بعدی نتیجه بگیریم.

وی افزود: نتایج ضعیفمان را باید جبران کنیم و از هوادارانمان از این بابت معذرت می خواهیم.

وی درباره شعار هواداران که خواستار استعفای فتحی از مدیرعاملی استقلال شده بودند گفت: به هر حال شرایط الان خیلی سخت است و باید همه کمک کنند. من متوجه شعار هواداران نشدم و نمی توانم اظهار نظر داشته باشم. به هر حال کار الان سخت است.

غفوری درباره درگیری های بوجود آمده بین بازیکنان دو تیم در داخل زمین تاکید کرد: واقعا متوجه نمی شدم چرا داور بازی هر بار خطا می گرفت ۴ بازیکن آنها روی داور می پریدند. ضمن اینکه پنالتی ما باید تکرار می شد و گلی که هم که پرسپولیس زد خطا بود چون توپ به دست مهدی ترابی خورد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲۱ )