کارشناس داوری گفت: داوری دربی دو نیمه متفاوت داشت و به طور کلی از بنیادی‌فر انتظار یک قضاوت بهتر داشتیم.

حیدر سلیمانی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص قضاوت موعود بنیادی فر در دربی اظهار داشت: به طور کلی داوری دو نیمه کاملا متفاوت داشت. بنیادی فر در نیمه اول تمرکز لازم را نداشت و تصمیمات اشتباهی گرفت، اما در نیمه دوم به خودش آمد و با قضاوتی خوب، اشتباهات نیمه اول را جبران کرد.

وی اضافه کرد: بزرگترین اشتباه داور روی صحنه پنالتی بود. اینطور که ما از تصاویر تلویزیونی دیدیم اصلا خطایی صورت نگرفته بود و اگر خطایی هم بود، بیرون از محوطه بود. اما بعد از آن که پنالتی به اشتباه اعلام شد، باید آن ضربه به خاطر خطای بیرانوند تکرار می شد. داور در آن صحنه دو اشتباه بزرگ داشت.

سلیمانی گفت: یک اشتباه بزرگ دیگر در نیمه اول، اعلام آفساید مرتضی تبریزی بود که گویا این آفساید را خود داور وسط اعلام کرده بود نه کمکش. به اینها اضافه کنید چند اشتباه دیگر روی اعلام ضربات خطا که بعضا برعکس گرفته شد.

کارشناس داوری در ادامه بیان داشت: اما تیم داوری در نیمه دوم به خود آمد و کلا قضاوت متفاوتی داشت. گویا آنها تمرکز خود را به دست آورده بودند.

سلیمانی تاکید کرد: تصمیمات داور از جمله کارتهای زرد و قرمزی که داد همه درست بود و باید به قضاوت داور در نیمه دوم نمره قبولی داد.

پیشکسوت داوری در ادامه بیان داشت: به طور کلی باید بگویم از بنیادی فر انتظار بیشتری داشتیم اما در کل از او یک قضاوت معمولی دیدیم.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.