فرشاد احمدزاده هافبک تیم فوتبال پرسپولیس، درخصوص درگیری‌اش با بازیکنان استقلال گفت که قصد دفاع از سیامک نعمتی را داشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فرشاد احمدزاده پس از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در دربی پایتخت اظهار داشت: خدا را شکر که برنده شدیم. مهم این بود که سه امتیاز مسابقه را گرفتیم و از هواداران هم تشکر می‌کنم. با روند خوبی پیش می‌رویم تا به صدر جدول برسیم. امیدوارم همین‌گونه جلو برویم و به قهرمانی نزدیک شویم.

وی در مورد درگیری‌های اواخر مسابقه تصریح کرد: حس کردم که بازیکن استقلال، با زانو به صورت نعمتی زد که ناراحت شدم و گفتم دلیلی ندارد پس از خطا او را بزنی. بعد دیدم که ۱۱ نفره به سمتم آمدند و من هم از خودم دفاع کردم.

هافبک تیم پرسپولیس درباره اظهارات شجاع خلیل‌زاده درباره فحاشی سیاوش یزدانی گفت: شجاع بزرگ‌تر من است و هر چه بگوید تأیید می‌کنم. من هم چنین چیزهایی شنیدم.

احمدزاده در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت گل شدن پنالتی استقلال هم سرخپوشان می‌توانستند در دربی به برتری برسند، خاطرنشان کرد: دربی شرایط خاص خودش را دارد و همین اتفاقات، این مسابقه را جذاب می‌کند. اگر آن پنالتی گل می‌شد هم به بازی برمی‌گشتیم. چون تیم ما بهتر از استقلال بود. همه جوره بهتر از حریف بودیم.

وی در مورد تعیین‌کننده بودن نقش دو پنالتی در دو دربی اخیر بیان کرد: دربی شرایط خاص خود را دارد و هواداران در این مسابقه دوست دارند تیم‌شان برنده شود. شرایط همیشه بر وفق مراد نیست.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.